Tedesco ve Burgstaller'dan Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedesco ve Burgstaller'dan Açıklamalar!

Teknik Direktörü Domenico Tedesco: "Kaptanlık gibi bir gündemimiz yok. Kimin kaptan olacağını maç başladığında göreceksiniz."

Domenico Tedesco: "Naldo'nun eksikliğini hissedeceğiz, bunu inkar etmiyoruz. Ancak tecrübe eksikliğini kapatabilecek oyuncularımız var. Genç kalecimiz de son maçta 2 gol yemesine rağmen cesur bir performans ortaya koydu. Galatasaray maçında tüm takıma güvenimiz tam."

Tedesco: Naldo son Maclar'da Baya Iyidi. O nun Yoklugunu Doldurmaya Calisacagiz. Saha'da Bask Tecrübeli Oyuncularimiz'da Olacak!

Tedesco: "Dün son antrenmanımızı da gürültü ortamda yaptık. İyi hazırlanıyoruz. Yüksek seviyede oynayan bir rakip bizi bekliyor."

Tedesco: "Fatih Terim büyük bir teknik direktör. Sadece Galatasaray'la başardıklarından dolayı değil. Ben aynı zamanda İtalyan asıllı ve Fiorentina taraftarıyım. O dönemde teknik direktörlük yaparken Grande olarak tanımlanıyordu. Ben de kendisine o gözle baktım."

Tedesco: "Yarın kendisiyle tanışmak ve el sıkışmak benim için büyük ayrıcalık olacak. O anı heyecanla beklediğimi söyleyebilirim."

Tedesco: "Galatasaray'ı 3 haftadır takip ediyoruz. Yakından takip ettiğimiz Garry Rodrigues gibi bir oyuncuları var. Sol kanatta tempo yapabilen, iyi bir oyuncu. Eren Derdiyok'un Bundesliga tecrübesi var, oradan biliyoruz. Belhanda da bizde oynamıştı."

Tedesco: "Galatasaray'a bireysel olarak baktığımızda çok dikkat etmemiz gereken oyuncuları olduğunun farkındayız."

Burgstaller: Bremen Yenilgisi, Yükselisimizi durdurdu. Ama Simdi yarin ki Maci düsünüp seviniyoruz

Schalke'nin Avusturyalı futbolcusu Guido Burgstaller: "Saha içerisinde antrenman yaparken, atmosfere alışmamız için Galatasaray'ın maç görüntülerini hoparlörden verdiler. Oyuncu değişikliği yapılırken stadın çatısı çöküyor zannettik, öyle bir gürültü çıktı."

Dirk g. Schlarmann (@Sky_Dirk) | Twitter

Son düzenleme:
vay çakallar

Schalke'nin Avusturyalı futbolcusu Guido Burgstaller: "Saha içerisinde antrenman yaparken, atmosfere alışmamız için Galatasaray'ın maç görüntülerini hoparlörden verdiler. Oyuncu değişikliği yapılırken stadın çatısı çöküyor zannettik, öyle bir gürültü çıktı."

Üst Alt