#TEKBİLEKTEKYÜREK Organizasyonu | 18.30 | GS TV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#TEKBİLEKTEKYÜREK Organizasyonu | 18.30 | GS TV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadas 3-4 futbolcunun parasinda indirim yapabilsen bukadar rezillike gerek olmazdi normal satis yapardim bu bileklikleri. ama futbolculara gelince feda istemeyen baskan taraftarin parasini bol bol istiyor. cümle aleme rezil ettin bizi, tekrar sölüyorum azizin 1 milyon taraftar kampanyasindan hic bir fark yok, hadi diyelim 1milyon tane sattin dogru düzgün bir geliri bile olmiyacak yanlis yolda para ariyorsun dursun efendi galatasarayi böyle kücük düsürmeye hakkin yok. acin halka külüb üyelini bak bakalim borc morc kaliyormu ama yok ilaki size göre elit kisiler yönetecek galatasarayin kaderini

Organizasyondan metro ile dönmüşler. Bilin bakalım kim dikkat çekiyor ? Tabii ki Caleb reiss..

586a92463752a27d76e89398896c8040.jpg

Almam hiçbir Galatasaraylı tanıdığıma da aldırmam..

Yatalak yerli kan emiciler bu takımdan gidecek : Hamit-Sabri-selçuk-umut-yasin

Bunlar gidene kadar zırnık yok..

Once takımın gereksiz oyuncularını kovsunlar ondan sonra yardım ederiz

Eray ve Tarığın maaşını odemek için yardım etmem

Bu ne rezalet ? Burak gittiği için forma alacağım bu bileklikten 1 tane bile alınmaz. Çapsız Dursun yine pişmiş kelle gibi sırıtıyor sorsan çok büyük icraat yapmış. Takımın kurtuluş reçetesi bileklik şaka gibi.

çekirdek bile alırsam namerdim... Babam memur maaşıyla kıt kanaat geçinirken 10 Milyon Lira para alanları daha fazla zengin etmem hemde yatarak...

10 liralık bileklikle olacak iş değil elbet o sembolik birşey herkesden bağış yapmalarını istiyorlar adı feda değil de ne koyarsanız işte.. Keşke veda olsa!

Bence kulübü kapatalım daha güzel olur. Türk futbolu daha çok yara alır, şikecilerin rakibi kalmaz, gelirler düşer. türkyie biter. en güzeli bu.

Bu ne böyle resmen dilenmişiz yahu. Sen daha makro politikalar devreye sok(a)muyorsun,çapın çerçeven yetmiyor,daha rasyonel ve etkili çözümler üretemiyorsun, böyle Çin malı şeylerle mi sorunları çözmede adımlar atacaksın ? Koca Galatasaray kulübünü bu şekilde küçük beyinlerin yönetmesi çok çok acı.

Diyor ki sevgili başkanımız(!) bunu bileklerimize takmak zorundayız...Yani deniz bitti hadi kurtarın bizi. Ne ile ? Hani şu bilekliklerle...Anladık pazarlama yaparsın, ama bu tip bir ürün gamı için böyle büyük bir lansman, hakikaten şaşırtıcı ve trajikomik.

Son düzenleme:
Her ne kadar kizginda olsamda Galatasaray'im icin elimden geldigince param feda olsun. Ailemdeki herkese alacam birer tane...

Orada burada kuslar dalga geciyor. Sadece bu yuzden bile hirslanip alirdim. Soz konusu Galatasaray'in menfaatleri ise yanlisiyla , dogrusuyla gormemezlikten gelirim...

Tamam cok basit ve amatorce bir proje ama durum ciddi renktaslar. Yeri geldigi zaman 25-30m + Gurbetciler taraftariz diyoruz.

En basitinden 10-15m taraftar alsa birer tane ciddi destek olur. Bu kadar zor olmamali ama iste...

Ama inan olun ki Galatasaray'imizi taraftara acsalar ekonomi sikinti diye bir sey kalmaz ve cok daha iyi yonetilir.

Aslinda bu proje ile taraftar olarak Liselilere iyi ders verilir. Cidden 10-15 m tane alsan , kulubun gercek sahibi biz taraftariz mesajini verirsin. Belk bir seyler degisir.

Son düzenleme:
madem başgan bu işleri çok biliyorsa sürekli her konuşmasının başında anlattığı kadar romantik dolu dolu onun ve liseli abilerinin değimiyle gerçek gağassaraylıysa alsın bir milyon adet bileklik.
hem sen taraftara azap çektir kuramadığın kadro ile hemde utanmadan dilen. bu bileklikler kurtaracak düzlüğe çıkaracak parayı kim çarçur ettiyse onlarla beraber alsın başgan.

Her ne kadar kizginda olsamda Galatasaray'im icin elimden geldigince param feda olsun. Ailemdeki herkese alacam birer tane...

Orada burada kuslar dalga geciyor. Sadece bu yuzden bile hirslanip alirdim. Soz konusu Galatasaray'in menfaatleri ise yanlisiyla , dogrusuyla gormemezlikten gelirim...

Tamam cok basit ve amatorce bir proje ama durum ciddi renktaslar. Yeri geldigi zaman 25-30m + Gurbetciler taraftariz diyoruz.

En basitinden 10-15m taraftar alsa birer tane ciddi destek olur. Bu kadar zor olmamali ama iste...

Ama inan olun ki Galatasaray'imizi taraftara acsalar ekonomi sikinti diye bir sey kalmaz ve cok daha iyi yonetilir.

Aslinda bu proje ile taraftar olarak Liselilere iyi ders verilir. Cidden 10-15 m tane alsan , kulubun gercek sahibi biz taraftariz mesajini verirsin. Belk bir seyler degisir.

dalga geçen kuşlar şampıyon olamazlarsa UEFA hoplatacak feneri bunu kendıleri bılıyor mu acaba ? :) sampıyon olamazlarsa seneye onlarıda beşiktaş gibi dilenırken görebiliriz

dalga geçen kuşlar şampıyon olamazlarsa UEFA hoplatacak feneri bunu kendıleri bılıyor mu acaba ? :) sampıyon olamazlarsa seneye onlarıda beşiktaş gibi dilenırken görebiliriz

Zaten 1 milyon uye projesi projesi bir cesit "bileklik" olayi gibi degilmi?

Tek fark onlar halka acilmis , biz hala liselilerin eline bakiyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt