Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

Beyler 2-3 gündür hiç bilgim yok olaylar hakkında. Bana biri güzel bir özet geçebilir mi neler oldu,kimlerle görüşülüyor ve Lucescu gündemde mi?

Beyler 2-3 gündür hiç bilgim yok olaylar hakkında. Bana biri güzel bir özet geçebilir mi neler oldu,kimlerle görüşülüyor ve Lucescu gündemde mi?

%90 Fatih Terim gelecek gibi. Çünkü Rijkaard takımın başındayken sizle görüşmem dedikten 1 saat sonra, Rijkaard resmen ''kovuldu''.

Rijkaard ve Neeskens kovuldu. Gündemde Hagi ve Fatih Terim var. Fatih Terim daha önde ama, antrenmana çıkacak falan deniyor. Sportig direktör olarakta Hakan Şükür'e teklif yapılmış ama olmamış sanırım.

Hakan Şükür gelirse gözümde biter zaten, Adnan Polat'a o kadar giydirdikten sonra ayıptır. Lucescu yalan diyorsunuz yani, eyvallah Terim reyis gelsin o zaman ne yapalım :)

İroni yapmadıysan, :)o)Tuncay'a karşıyım açıkçası. O hindileri unutmadık.

emre biz nice önce "kefen giyip" sonra bizim armamizi yalayanlari aldik.

bu is bir endüstri ve fabrikadan farki yok artik. iyi calisan bir disli buldunmu önce hangi fabrikada kullanilmis olduguna bakmayacaksin bence. "hindi" hareketi disinda ben tuncayin sadece bize degil herhangi bir takima saygisizlik yaptigini görmedim. tersine her zaman derbilerde sakinlik icin calismistir benim gözümde.

neyse konu bu degil td bulalimda tuncay vs, sonraya kalsin.

saygilar.

bu is bir endüstri ve fabrikadan farki yok artik. iyi calisan bir disli buldunmu önce hangi fabrikada kullanilmis olduguna bakmayacaksin bence. "hindi" hareketi disinda ben tuncayin sadece bize degil herhangi bir takima saygisizlik yaptigini görmedim. tersine her zaman derbilerde sakinlik icin calismistir benim gözümde.

saygilar.

tuncay o formayı giyenler içinde en adam gibi olanıdır.hindi hareketi dışında birtahriki proveke olayı terbiyesizliği yoktur

Terim Hakanıda istiyormuş akıllı adam Mehmet Ağar yok artık ve Galatasarayı arka planda ezdirmeyecek biri lazım

saygilar.

Ya o hindilerden sonra 2006'da şampiyon olamadıklarında köpek gibi ağlayışı var onun. Hem o baba hindiyi tribünlere söyleten adam Tuncay'dı diye hatırlıyorum. Emin değilim ama. Zaten bunu yaptıktan sonra bize gelirse gözümden zaten iyice düşer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt