Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

1,5 senelik anlaşmanın nedeni Polat döneminin bitişiyle aynı tarih nedeniyle olabilir. Emin değilim Polat'ın dönemi 1.5 sene sonra bitiyor mu yalnız. Hagi'yi bu taraftar Rijkaard gibi yedirmez umarım, çünkü kim gelirse gelsin bizim kalbimizin tek sahibi Hagi'dir. (Metin Oktay'ı çoğu taraftar hiç izleme fırsatı bulmadığı için saymadım)

1 buçuk senede bu takım toparlanması kolay iş değil.Uzun vadede kim ne yapar bir buçuk senede.Seneye şampiyon olamadık diye Hagi'yi kovacakmıyız? Bunu sindiremem ben.

Hagi tabi ki bizim için çok önemli bir değer. Ama bazı futbolculara yol verilmedikçe benim içim rahat etmeyecek. Rijkaard'ın gidiş şekli hiç hoş olmadı açıkçası. En çok buna üzüldüm. Nasıl ki karakter sebebiyle Keita'dan vazgeçildi, gerisinin gelmesini de bekliyorum.

bu sezon'dan umudu kestik zaten Hagi'ye sonuna dek destek olunmali.. yonetime futbolculara ne kadar kizgin olsamda Galatasarayimiza sirt donmeye icim el vermiyor.. :eek:

Harcayacaklar seni Hagi'mm.. Keske bu kadar Galatasarayli olmasaydin, keske hayir deseydin. Böyle bir ortamda ikinci kez sokuyorsun ya elini tasin altina. Hic düsünmeden geliyorsun ya gene, ilk tercih olmadigini bilmene ragmen, takimin bu rezil halini bilmene ragmen.. En büyük Galatasarayli sensin, bu takimin basina gelmis en güzel sey sensin. Insallah cok kirilmazsin, yipranmazsin, cünkü akbabalar bekliyor simdiden, en cok da arkandayiz diyen yönetimden kork.

Sonra ne olacak Hagi bazı futbolcuları temizlemek isteyece, sayın Polat buna karşı çıkacak, gene ülkedeki beleş kalitesiz yerliler toplanacak.

Dediğim gibi Hagi hata yapıyor.İçindeki Galatasaray aşkına yenik düşüyor.O da görev lazım olursa gelirim diyenlerden sorgusuz sualsiz.Bilmezler ki yönetim onun yüzde biri kadar sevmiyor Galatasaray'ı.

Hagi uzakta..Bilmiyor bu kadar bu yönetimin rezilliklerini..İmparator ve Kral biliyordu kabul etmediler tabi..Kral hatta defalarca söyledi..Çoğu arkadaşımızda burda bizimle Hakan'In Galatasaraylılığını tartışmıştı...İnşallah Hagi harcanmaz...

Adnan Sezgin senden nefret ediyorum haberin olsun, yeni stadda korkuluklardan biri kırılıp üzerine biri düşerse o ben olacağım şimdiden söyliyeyim gülüm benim, Ednan'ım

Hagi uzakta..Bilmiyor bu kadar bu yönetimin rezilliklerini..İmparator ve Kral biliyordu kabul etmediler tabi..Kral hatta defalarca söyledi..Çoğu arkadaşımızda burda bizimle Hakan'In Galatasaraylılığını tartışmıştı...İnşallah Hagi harcanmaz...

Bu yönetim bir teknik direktör daha gönderemez. Ancak beraber gidebilirler. Bu sebeple endişelenmeye gerek yok. Hepsinin gitmesine sebep olması bile Hagi'nin bize yapacağı çok büyük bir iyilik olacak sonuçta.

Bu yönetim bir teknik direktör daha gönderemez. Ancak beraber gidebilirler. Bu sebeple endişelenmeye gerek yok. Hepsinin gitmesine sebep olması bile Hagi'nin bize yapacağı çok büyük bir iyilik olacak sonuçta.

Eğer Hagi başarılı olursa sadece yönetimi olağan üstü kongreden kurtarır, yoksa ilk kongrede gidecek bunlar, şu son üç günkü rezaletten sonra hiç bir sportif başarı tutamaz bunları kulübün başında. Kongre hata yaptı, bir daha yapmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt