Telefon Önerileri - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Kamera açısından en iyi telefon hangisi sizce? Stabilizasyonu iyi olsun, hareket halindeyken çok bulanmasın istiyorum. Gündüz çekimini zaten çoğu telefon yapıyor ama akşam çekimide sağlam bişey istiyorum. Mi Note 10, P30 pro ve mi9t arasından hangisini önerirsiniz veya kamerası çok sağlam dediğiniz bir tel var mı? Hala araştırıyorum çünkü acil almam lazım.
Bence açık ara Huawei.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

2 aydır Redmi Note 8 kullanıyorum.1550 liraya bu özellikleri sunması müthiş olmuş.Telefon her yönden beklediğimin üzerinde performans veriyor.Fiyat performansın kralıdır.

Hepsiburada da 1900 liraya m30s satılıyor.Telefon fiyatına göre gayet iyi özellikler sunuyor.2 ay önce fiyatı 2200 lira civarındaydı.Onu da ciddi olarak düşünmüştüm.Ancak fiyatı düşmedi.O yüzden Redmi Note 8 aldım.İyi ki almışım.Fiyatına göre performansı çok çok iyi...

iphonex de o fiyatlarda bu arada ona ne diyorsun p30 ile kıyasla.
Bende şuan p30 var. Bundan önce iphone XR vardı. Kıyas bile etmem gerek batarya olsun gerek fotoğraf kalitesi. P30 pro var eşimde hiç bir farkı yok benim gözümde hatta p30 u tek elle tutmak daha kolay ayrıca aux 3.5mm Jack çıkışı var p30 da. P30 ile p30 pro arasında çok fiyat farkı varsa hiç değmez.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Malum şu an kullandığım telefon (Samsung E7) perte çıkacak gibi görünüyor.

Samsung S10 almayı düşünüyordum ama pil performansı iyi değilmiş çabuk şarj tüketiyormuş.

Şarjı çok iyi giden, performansı iyi, kamerası iyi bir telefon öneriniz var mıdır? Extraları olmasına gerek yok sadece bu 3 özelliği iyi olsun gerisi önemli değil. Android tercihimdir. Çin markaları olmasın bir de.

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Malum şu an kullandığım telefon (Samsung E7) perte çıkacak gibi görünüyor.

Samsung S10 almayı düşünüyordum ama pil performansı iyi değilmiş çabuk şarj tüketiyormuş.

Şarjı çok iyi giden, performansı iyi, kamerası iyi bir telefon öneriniz var mıdır? Extraları olmasına gerek yok sadece bu 3 özelliği iyi olsun gerisi önemli değil. Android tercihimdir. Çin markaları olmasın bir de.
Samsung a70

Çin istemiyosan yine güncel Samsung modellerine bak bütçene uygun.

Bir de ben damla çentik sevmiyorum. Ya tam ekran olacak pop-up ön kamera yada ıPhone gibi düz çentik olacak.

maxresdefault.jpg

Üst Alt