Telefon Önerileri - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

lenovo p2 kullananlar cihazla ilgili bilgi verebilirler mi ?

arkadasım icin bakıyorum kronik bir sorunu varmı kamera şarj performansı nasıl ? sony xperia serisi yada asus yerine bunu düsündüm

lenovo p2 kullananlar cihazla ilgili bilgi verebilirler mi ?

arkadasım icin bakıyorum kronik bir sorunu varmı kamera şarj performansı nasıl ? sony xperia serisi yada asus yerine bunu düsündüm
işte aradığın isim BENİM DOSTUM
şarj olayı H A R İ K A
öğrenciyim hayvan gibi kullanıyorum günboyu şarj yetiyor kesinlikle bu konuda en iyisi
kamera için kötü diolar bence eh
bana göre gayet iyi telefon

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

işte aradığın isim BENİM DOSTUM
şarj olayı H A R İ K A
öğrenciyim hayvan gibi kullanıyorum günboyu şarj yetiyor kesinlikle bu konuda en iyisi
kamera için kötü diolar bence eh
bana göre gayet iyi telefon

cihazı gördüm ekranı super amoled gayet güzel akıcı islemciside iyi ama lenovolarda kronik bir problem varmı misal onu bilmiyorum

şarjı gercekten iyi 5100 amper pil duyunca sasırdım 2günü cıkarıyor diyorlar

cihaz ısınma yapıyormu,kamerada yeterli ısıkta misal renkler nasıl ? gece cekimleri vasatmıs

cihazı gördüm ekranı super amoled gayet güzel akıcı islemciside iyi ama lenovolarda kronik bir problem varmı misal onu bilmiyorum

şarjı gercekten iyi 5100 amper pil duyunca sasırdım 2günü cıkarıyor diyorlar

cihaz ısınma yapıyormu,kamerada yeterli ısıkta misal renkler nasıl ? gece cekimleri vasatmıs
bir problem yok ben de şimdilik
kameradan çok şey beklememk gerek
şarjı 2 güne çıkar evet doğru

Uzun araştırmalarım sonucu Oneplus 5 de karar kıldım telefonla ilgili izlenimlerim çok olumlu hepsiburada cuma indirimlerinden ikibin tlye maloldu
6gb 64 modeli tam bir canavar telefon akıcı 8gb olanı düşünemiyorum.
Kamera 7plusun bir tık üstü diyebilirim bu paraya bu cihaz şahane cidden şarj hızlı doluyor 70den sonra biraz yavaşlıyor yoğun kullanımda bir günü çıkarıyor ısınma donma kasma yok.
Bütçesi 2500 civarı olanlar 5t modelini de deneyebilir

Xiaomi gerçekten çok iyi f/p ürünlerine sahip. Bütçesi kısıtlı olup SD 820,835'li telefon kullanmak isteyenler için nerdeyse tek seçenek. Redmi, Note ve Max serisinde 15 saate yakın ekran süresi veren telefonlar var.

Üst Alt