Telegol - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Serhat Ulueren fena algi operasyonu yapiyor.

'Galatasaray mac yapiyor kazaniyor, mac sonunda bir futbolcusunu konusturmuyor, nasil program yapacaksin' dedi.

Riekerink cikti konustu, Derdiyok konustu, Tolga konustu.. Ne anlatiyor bu? Konusturmayan asil Fenerbahce.

Dün ilk defa komple izledim cok rezil bi Program ne bicim tuaf adamlari toplamislar bi de birsey yapiyom zanediyorlar...beyaz futbol telegol cok seviyesiz lesh Programlar

Bu Telegol niye sürekli Riekerink hoca degil diyor?

Gökmen Özdenak ve Serhat bu is Riekerink ile yürümez diyor, aldigi para ile dalga geciyorlar.

Serhat Ulueren Arda konusunda bilgiler paylasiyor, yalan mi dogru mu bilemiyoruz..

- Arda ve Burak biz varsak hoca var, biz yoksak hoca yok demis
- Arda, Selcuk, Burak fln 4,5,6 kahvaltiya katilmamis EURO da

Ve isin aci noktasi su: Ümit Karan bende kalkmiyordum, Arda zamaninda da kalkmiyordu fln diyip sacmaliyor.

Engin Verel ise siz ozm yanlis yapiyordunuz, dünya'nin her yerinde uyku en önemli dopingtir mac öncesi dedi dogru sekilde.

Ne cektiysek Ümit Karan gibi zihniyetsiz, disiplinsiz yerlierden cektik. Su kafaya bak arkasdas ya, katilmamasi kötü degil diyor.

Serhat Ulueren | Dursun Özbek Galatasaray'a 800 milyonluk kazik sokacak. Gittim arastirdim, sordum ve Galatasaray riva ve florya'dan Dursun Özebk'in 500 milyon dedigin gibi degil, tam 1.3 milyar kazanabilir.

Serhat Ulueren | Aceleci davranmasinlar cünkü atatürk havalimani kapandiktan sonra bunlar cok daha fazla degerlenecek. Sadece vizyon gerek

4-5 senedir izlemiyordum ama bugün herkes izleyeceğim diyor. Bakalım eskisi gibi olacak mı?

Beyaz Futbol izleyicileri geçen haftaki skandaldan sonra buraya kayıyor.

Kehanet değil realite biraz gören adam için o dedikleri. Kaç senedir futbolun içinde herif öyle böyle.

Forumda bile bunu gören tonlarca adam var. Fener de 17 senedir zaten bizi yeniyor ya da en kötü yenilmiyor. 2-0 Galatasaray kazanırsa şaşırırız şu halde.

Ama yine söyleyeyim o maçı 2-0 alan biz de olsak bizden bu sene şampiyon falan da olmaz. 1 maç kazanmış oluruz.

Şahsi fikrim o maç berabare biter yine. Bizim yarıştan yine pat diye erken korkmamız ve her hafta doğranmamızdan dolayı üst akıl kardeş kardeş bitirin planı yapmıştır.

O değilde, bu Adnan Aybaba "Eren Derdiyok bu sezon 7 golü geçemez" demişti. Dalga geçmişlerdi herifle ama haklı çıkacak gibi :D

Üst Alt