Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Cevap: Terbiyesiz Volkan Demirel!

Adamın görevi o çekecek tabi , Volkan yine ayılığını göstermiş böyle oyuncular yakışmıyor Milli takımımıza yazık.

hilal cebeci ‏@hilalcebeciii

gerçek erkekler evden aldırmazlar, gider kendileri alılrlar bir erkeğe yakışan budur:)

Osman Altunterim tarafından retweetlendi

ahahahahaha:asd:

Bu ayı şimdi açıklama yapar 3 temmuzdan beri yaşanan süreçten çok etkilendim diye :)

mevzunun nereden neden başladığını tam bilmiyoruz videonun başlangıcı direkt kavganın ortasında, söz konusu medya olunca Volkan'a çokta kızamıyorum açıkçası belirteyim, son sözler olmamış orası ayrı mesele keşke tehdit etmeseymiş... neyse banane kim kime ne demiş umurum da değil büyütülecek bir olay değil. :D

[video=youtube;5PemPXTcieE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5PemPXTcieE[/video]

Bu nasıl bir konuşma tarzıdır ya 2 yıl önce Arda tesisler çıkışı bir gazeteciye çekme kamerayı kırarım dediğinde ben dahil herkes tepki göstermişti. Medya yapmadığını bırakmamıştı.. O bunun yanında hiç birşey açık açık tehdit ediyor.. Derhal ama derhal milli takımdan uzaklaştırılması lazım ve gerekli cezanın verilmesi lazım..

Abdullah Avcı ve ekibi ciddi bir sınav verecek. Bakalım bir şeyler diyecekler mi bu olayla ilgili? İnşallah suç duyurusunda bulunur Vedat Danacı.

mevzunun nereden neden başladığını tam bilmiyoruz videonun başlangıcı direkt kavganın ortasında, söz konusu medya olunca Volkan'a çokta kızamıyorum açıkçası belirteyim, son sözler olmamış orası ayrı mesele keşke tehdit etmeseymiş... neyse banane kim kime ne demiş umurum da değil büyütülecek bir olay değil. :D

evinden aldıracam demek büyütülmeyecek bir olaymı? kime neye güveniyor bu adam.

evinden aldıracam demek büyütülmeyecek bir olaymı? kime neye güveniyor bu adam.

herkesin birbirine söylediği bir şey, bırakın gazeteci kendi hakkını savunsun. Size biri tehdit ettiğinde onlar sizi koruyor mu ? korumuyor bu kadar basit. Ayrıca zaten dedim keşke tehdit etmeseymiş diye, lafta kalacaktır çünkü Volkan da farkın da o adamın başına bir şey geldiği vakit kendinden sorulacağını. Sokakta bana sakın görmedim deme bu tarz tehditler savuran insanları :)

Abdullah Avcı ve ekibi ciddi bir sınav verecek. Bakalım bir şeyler diyecekler mi bu olayla ilgili? İnşallah suç duyurusunda bulunur Vedat Danacı.

Zaten ne kadar kaypak olduğunu Emre'nin milli takıma çağrılmasından anlayabiliriz. Üstelik birde kaptan olarak oynattı! E baştaki böyle yapınca, futbolcuda orada yardımcı antranör olmasına rağmen sağa sola saldırıp, tehdit eder. Gayet normal.

herkesin birbirine söylediği bir şey, bırakın gazeteci kendi hakkını savunsun. Size biri tehdit ettiğinde onlar sizi koruyor mu ? korumuyor bu kadar basit. Ayrıca zaten dedim keşke tehdit etmeseymiş diye, lafta kalacaktır çünkü Volkan da farkın da o adamın başına bir şey geldiği vakit kendinden sorulacağını. Sokakta bana sakın görmedim deme bu tarz tehditler savuran insanları :)

gördümde onlar ünlü veya ön planda degillerdi. bu örnek olması gereken biri ama ne yazıkki her kavganın icinde bu ayı var. gaztecilerde tabi iyi b.k degiller ama azcık kendine hakim olacaksın. olay bitmiş adam gidiyor sen adını yazdım evinden aldırcam diyorsun. başkanından kapmıştır bu raconları.

35527_435398566484340_224103541_n.jpg

:asd:

gördümde onlar ünlü veya ön planda degillerdi. bu örnek olması gereken biri ama ne yazıkki her kavganın icinde bu ayı var. gaztecilerde tabi iyi b.k degiller ama azcık kendine hakim olacaksın. olay bitmiş adam gidiyor sen adını yazdım evinden aldırcam diyorsun. başkanından kapmıştır bu raconları:asd:

yani eleştirme kısmı sadece tehdit kısmı olmalı, yani ancak oraya laf söyleyebiliriz o konuda sadece Volkanın'da suçu yok antrenörlerin önünde yapıyor bu davranışı...Tamam ilk tehdit'in geleceğini bilemezsin ama 2. ve 3. tehdit'den sonra insan gider yanına bir "sus" der.. Esas konuşulması gereken bu..

Üst Alt