Terim: "Arda İstiyorsa Gitsin" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Arda İstiyorsa Gitsin"

Cevap: Terim: "Arda İstiyorsa Gitsin"

Beyler yeri dolar dolmaz bilemem, Arda satılmamalı kalmalı laflarını da anlamıyorum, satılmıyo ki adam kendi gitmek istiyor, zorlamı tutacak yönetim adamı. Arda önce adam olsun, nerde kaptan olduğunu henüz anlayamamış sanırım, bu durumda takımı bırakıp gitmek isteyen benim gözümde bitmiştir, 20 bilmem kaç yaşında daha çocukken kaptan dedik başımıza tac ettik e daha napalım. Kendi bilir, cokları geldi gitti bu klupten. Arda da istiyosa çeksin gitsin.

Arda'yı bile tutamıyorsa Terim benim için bitmiştir. O zaman Servet, Gökhan, Aydın, Sarp gibi takıma en zararlı futbolcuları neden elde tutuyorsun?

Medyada çıkan haberlerin yüzde doksanına inanmıyorum, yüzde onuna da kuşkuyla yaklaşıyorum.

Arda'yı bile tutamıyorsa Terim benim için bitmiştir. O zaman Servet, Gökhan, Aydın, Sarp gibi takıma en zararlı futbolcuları neden elde tutuyorsun?

Adam gidiceğim diyor gidiceğim Avrupa Galatasarsay'dan önce gelir diyor Hoca ne yapsın Yönetim ne yapsın ücreti arttırılmış kötü dedikoduların önü kesilmiş Arda'yı mutlu etmek için daha ne yapacak bu adamlar?

Fatih Terim bitmişmiş...

Adam gidiceğim diyor gidiceğim Avrupa Galatasarsay'dan önce gelir diyor Hoca ne yapsın Yönetim ne yapsın ücreti arttırılmış kötü dedikoduların önü kesilmiş Arda'yı mutlu etmek için daha ne yapacak bu adamlar?

Fatih Terim bitmişmiş...

Daha fazla para verilsin! Bu kadar basit. Hiçbirşey yapmayan Elanolara, Misilere 40 milyon küsur verilirken susuyordunuz ama. Arda takım ruhunun en önemli bir parçasıdır. Öyle yeni futbolcu transfer etmek ile takım olmaz.

Güle güle avrupa avrupa b.k var bas git Yeter artık sıkıldım valla daraldım. Sende kurtul bizde

rooney çıktı sözleşmesinin bitmesine 1 sene kala ben artık gidicem diye rest çekti... sir alex'de "ee iyi tamam buyur git" dedi... şimdi rooney nerde?... aynı yerde :)... ünal aysa'lın da fatih terim'in de tavrı çok doğru bence...

Arda önemli değil nasıl olsa, Don Carleone İtalyayan takımlarına 20-30 milyon bastırıp bir kaç moruk futbolcu satın alır.

Arda gibi kaliteli bir oyuncuya ne kadar para verip transfer edebiliriz?

Ha birde başka Yerli statüsünde oynacak arda var mı?

BU TAMAMEN SAÇMALIK. SATILMAMALI. HELE Kİ BU SENE

Daha fazla para verilsin! Bu kadar basit. Hiçbirşey yapmayan Elanolara, Misilere 40 milyon küsur verilirken susuyordunuz ama. Arda takım ruhunun en önemli bir parçasıdır. Öyle yeni futbolcu transfer etmek ile takım olmaz.

Ya nediyosun hacı adamın parsını yüzde 50 arttırdık diyorlar neyden bahsediyorsun? Aldığı ücrete yüzde 50 ekle nekadar yapıyor biliyormusun?

Arda takımın en önemli ruhuymuş gördük ruhu Avrupayı tercih ediyor ihtiyacımız olan günde gidiyorum diyor ligin başlamasına 1 ay kala yapıyor bunu.

Yemişim böyle Galatasaraylılık ruhunu.Sabri ve Ayhan daki ruhun 1 gramı yokmuş.Okadar.

Edit: Bu arada ruh diyorsun Galatasaraylılık diyorsun fazla para versinler kalsın diyorsun.

Senin için bumu Galatasaraylılık para=Galatasaray mı?

Arda kalır beyler rahat olun basının uydurmsı inanmayın ama eğer ki iyi bir teklif varsa satılmasında sorun yok çünkü;eğer Arda gitmek istiyorsa kendisine uygunda bir teklif varsa zorla tutmak ne ona nede bize fayda getirir kafası başka yerde olan hiçbir insan mesleğinde gerekli perfonmansı sergileyemez bu sadece futbolda değil hayatın her alanında böledir...

Yar saçların lüle lüle Arda sana güle güle :)

Ne Ardalar geldi geçti kulübümüzden.

Kalıcı olan ise sadece tek olgu.

Bu futbolcuya dayalı taraftar düzeni artık yıkılmalı,kulübümü destekliyorsunuz yoksa Ardasporu mu?

Arda kalmalı çünkü kendini geliştirip ondan sonra avrupaya açılmalı..Bence ardanın avrupaya gidecek kapasitesi yok.

Üst Alt