Terim: "Atıyorsunuz gol olmuyor, oyuncunuz atılıyor eksik kalıyorsunuz. Bütün zorlukları yenmek lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Atıyorsunuz gol olmuyor, oyuncunuz atılıyor eksik kalıyorsunuz. Bütün zorlukları yenmek lazım"

Fatih Terim: "Maçları her şeyi hesap ederek oynamak gerekiyor. Atıyorsunuz gol olmuyor, oyuncunuz atılıyor eksik kalıyorsunuz. Bütün zorlukları yenmek lazım. İnşallah bu da bunun başlangıcı olur. Kazanarak gideriz."

Terim: "11'e baktığımız zaman 3. senesini oynayan bir Belhanda var. Diğerlerinin öyle bir kıdemi yok. Adalet olarak takım kaptanı çıkması gerekiyordu. Tam tersi çıkarmasak belki de sorgulardı."

Terim: "Haftaya oynayacağımız Ankaragücü de bu hafta maç oynamadı. Erzurumspor da 3 haftadır oynamıyor. Haftaya oynayacağımız Ankaragücü de bu hafta maç oynamadı. Biz bu arada 1 oyuncu kaybettik kırmızı karttan. 2 de sakatımız var. İnşallah kimseye bir şey olmaz."

Bahane bulma artık ulan bahane bulma!

Defol git artık şu takımdan. Terim’ciydim ama artık iğreniyorum senden ve bahanelerinden!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belhanda'ya kaptanlık vererek ne türlü bir msj veriyor acaba.

Yine başladı diklenmeye, bir şey diyeceksen git başkanınla yönetiminle konuş hallet.

Ne diye bizim markamızı kullanıp, ciğeri beş para etmez bir bedeviye kaptanlık veriyorsun?!?

Gscimbom mobil

Yönetim böyle oldukça daha çok hakkını yerler hocam. Her maç 3 fark filan atmalısın ki hem galibiyeti garantileyesin, hem de taraftarları sevindirebilesin. Çünkü Galatasaray'ın başındaysan senin hakeme yenilme gibi bir bahanen yok. 50 dakika kıçını da çıkarsa takımın yine yediğin bir şans golüne bakar bu taraftar. Sen en iyisi başkan ol da Galatasaray'ın başında Galatasaray için duran bir adam görelim. Yalakalık ya da fazladan benzinlik için değil.

Üst Alt