Terim de Suçlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim de Suçlu

benim banlama yetkim yok. Smod+ adminler banliyor. Bu bile hatali
emin misin son mesajı sen yazdın diye hatırlıyorum. Hatta bi konu açmıştı yine terim istifa etmeli cenk ergün gelmeli diye. Hatta baya bi tartışma yaşamıştı burdakilerle. Bize gegenpresi anlamaya çalışmıştı, terim set hücumu oynatıyor gibisinden kendisine sor o açtığı başlığı hatırlar

emin misin son mesajı sen yazdın diye hatırlıyorum. Hatta bi konu açmıştı yine terim istifa etmeli cenk ergün gelmeli diye. Hatta baya bi tartışma yaşamıştı burdakilerle. Bize gegenpresi anlamaya çalışmıştı, terim set hücumu oynatıyor gibisinden kendisine sor o açtığı başlığı hatırlar
Aynen böyleydi. Hiçbirşry demedim. Banladınız

RNE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

benim banlama yetkim yok. Benden iyi mi bileceksin :asd: Sadece konudan atma yetkim var.

fbyi yenen arslan takimi goruyorum
keske 800bin avro daha olsaydi da 1 top klas adam alaydik
Keşke 1 milyon daha fazla bütçe verseydik mahmutiye önümüzdeki 5 senenin takımını kurardık. ayrıca rakiplerin mali dengesi çöp olmuşken taraftarın bütünleşmesiyle ekstra lşeyler çıkarırdık. Biz kaybettik . Şuan bir transfer yasağımız daha var günü kurtarıyoruz. Çapı belli bir koç...
Fatih terime 3 milyon verip sana böyle işler çıkarmaya devam ediyorsa oktay hocayada aynısnı yapacaklardı.

Üst Alt