Terim, Diagne'yi Sildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, Diagne'yi Sildi!

henüz transfer gerçekleşmeden tahmin ettiğim şey gerçekleşmiş olacak haber doğru çıkarsa

tabi o durumda şimdi haber yalan diyen arkadaşlar hoca ne derse o diyecekler oyuncuyu bir kenara bırakıp

Fark eden ne ? Drogbanın ilk geldiği haftaları hatırlıyorum takıma müthiş etki yapıyordu. Diagne yürümüyor bile.

Nasil yani? Cok sey fark ediyor ilk maci ilk 11 degildi iste.

Hafiza yanilticidir, zaten markasindan oturu revizyonist yaklasilan bir isim Drogba

Hangi macta muthis etki yaptigini animsiyorsun? Ilk haftalarda oynadigi maclar

Ordu geri donusu (4-2)
Eskisehir deplasmani (0-0)
Genclerbirligi maglubiyeti (1-0)
Kayseri dep (3-1)
Iceride IBB (2-0)

Yoksa CL maclarini mi diyorsun

Nasil yani? Cok sey fark ediyor ilk maci ilk 11 degildi iste.

Hafiza yanilticidir, zaten markasindan oturu revizyonist yaklasilan bir isim Drogba

Hangi macta muthis etki yaptigini animsiyorsun? Ilk haftalarda oynadigi maclar

Ordu geri donusu (4-2)
Eskisehir deplasmani (0-0)
Genclerbirligi maglubiyeti (1-0)
Kayseri dep (3-1)
Iceride IBB (2-0)

Yoksa CL maclarini mi diyorsun

Eskişehir hariç hepsinde etkiliydi. Diagne Drogba kıyas bile kabul edilemez. Cl maçlarında da etkiliydi.

Eskişehir hariç hepsinde etkiliydi. Diagne Drogba kıyas bile kabul edilemez. Cl maçlarında da etkiliydi.

Zaten okursan Diagne Drogba'dan iyi demedim kimse demez

Soyledigim Drogba'nin da ilk etapta ortaligi kasip kavurmadigidir

Peki bir santraforu degerlendirirken Drogba'yla karsilastirmak ne kadar dogru sence

Mesela Eren Derdiyok ilk etapta ikisinden de iyiydi ama net sekilde ikisinden de kotu santrafor

Zaten okursan Diagne Drogba'dan iyi demedim kimse demez

Soyledigim Drogba'nin da ilk etapta ortaligi kasip kavurmadigidir

Peki bir santraforu degerlendirirken Drogba'yla karsilastirmak ne kadar dogru sence

Mesela Eren Derdiyok ilk etapta ikisinden de iyiydi ama net sekilde ikisinden de kotu santrafor

Drogba özellikle geldiği ilk yarım dönem ortalığı kasıp kavurmuştur takımın itici gücü olmuştur. Drogba ile Diagne'yi karşılaştıran sensin ikisi de çok etkili değildi demeye çalışıyorsun. Diagne'nin şu oyununun açıklanabilir bir yanı yok berbat.

Drogba özellikle geldiği ilk yarım dönem ortalığı kasıp kavurmuştur takımın itici gücü olmuştur. Drogba ile Diagne'yi karşılaştıran sensin ikisi de çok etkili değildi demeye çalışıyorsun. Diagne'nin şu oyununun açıklanabilir bir yanı yok berbat.

Akhisar macini dondurmesi disinda cok etkili oldugu bir mac yok. En etkili donemi ertesi sezonun basindaki donemiydi. Takimi tasiyordu resmen.

Ikisinin de erken performanslarini karsilastiriyorum futbolculari degil, bunu idrak etmek bu kadar zor olmamali.

Diagne'nin erken donem performansi Drogba'ninkinden iyi bence, ki zaten rakamlar ve ozetler de buna isaret ediyor.

Akhisar macini dondurmesi disinda cok etkili oldugu bir mac yok. En etkili donemi ertesi sezonun basindaki donemiydi. Takimi tasiyordu resmen.

Ikisinin de erken performanslarini karsilastiriyorum futbolculari degil, bunu idrak etmek bu kadar zor olmamali.

Diagne'nin erken donem performansi Drogba'ninkinden iyi bence, ki zaten rakamlar ve ozetler de buna isaret ediyor.

Diagne'nin performansı Drogba'dan iyi diyorsan daha bir şey söylemeye gerek yok. Drogba'yı izlemeni öneriyorum.

Klasik - yalan - karışıklık amaçlı fener medyası haberi. Hemen kışkırmayalım, dağılalım arkadaşlar!

Aynisini yazmak icin girmistim konuya.

Zarar etmeden satariz diyor millet de, sonucta dünya da Araplardan kaziklanmayi basaran tek takim biziz. Gomis'i ucuza yolladigimiz yetmiyormus gibi bir de parasini pesin almamisiz.

valla zarar etmeden bu adamı satmak ciddi başarıdır benim gözümde.Alnından öperim o işi başaracak adamı.

Üst Alt