Terim ilk yolcuları belirledi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim ilk yolcuları belirledi!

Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!

Servet kurucumuz sanki lan.:eek:Adam ne kadar rezil oynarsa oynasın,ne yaparsa yapsın hiç adı geçmiyor.Elime silah alıp vurmak geçiyor içimden şu adamı .

Ayhan kalabilir,Fatih Terim göndermeyebilir...Sonuçta belirli bir tecrübeyle daha farklı biçimde yararlanılabilir ekstradan..Ama diğerlerinin gönderilmesi aşikar ve mecburi...

Ben daha çok Gökhan Zan'ın akıbetini merak ediyorum. Fatih Hoca Servet ve Hakan'ı göndermez ama Servet gitmek isterse bilemiyorum. Ben Ayhan'a Barış ve Mustafa Sarp'la yanı kategoriye sokularak büyük haksızlık eidldiğini düşünüyorum. Ayhan sorumluluk almaktan kaçınan bir isim değil Mustafa gibi, bu kulübe uzun yıllar da hizmeti oldu. 2 sene Skibbe'yle UEFA finaline giderken takımın en verimli oyuncularından biriydi. Bu sezon bile zaman zaman iyi maçlar çıkardığı oldu ama 34 yaşındaki bir oyuncuyu bütün bir maraton boyunca kullanmaya çalışırsanız sıkıntı çekmeniz doğal. Zaten orta sahaya yapılacak transferlerden sonra artık fazla forma şansı bulması zor gözüküyor, ben kadroda bulunmasında ve futbolu Galatasaray'da bırakmasında sakınca görmüyorum.

Bence Türk'lerden başta Hakan Balta, Mustafa Sarp gitmeli. Sonra Servet ve Barış bu iki oyuncuyu izlemeli. Ayhan ve Gökhan Zan'ın takımda kalmasını istiyorum.

Yabancılardan da Baros, Culio ve Cana dışında hepsi gitsin. Hatta iyi bir piyasası var Cana da gidebilir. Ama forvette Baros'un en az 1 sezon daha kalması gerektiğini düşünüyorum. Culio mükemmel yedek. Her zaman gözün kapalı güven...

Ayhan Galatasaray ile beraber 3 defa şampiyon oldu, Avrupa kupalarında çeyrek finallere yaklaştı. Terim efendi sen kaç şampiyonluk yaşadın ve tattın futbolcu olarak.

Stancu ve Pino gidiyorsa takımda hiç bir yabancı bırkmasınlar.Hepsini göndersinler,Stancu ile Pino en azından +2 de kalıp yaratılacak takımı zorlayabilecek adamlar.

Pino iyi joker olur. Koy takıma ileride fırtına gibi essin. Ama nerdeeee? Terim, kendisinin almadığı futbolcu ile başarılı oldu, dedirtmez kendisine!

Üst Alt