Terim Kabul Etmezse Kim? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Kabul Etmezse Kim?

Terim Görevi Kabul Etmezse Hangi Teknik Direktör?

• Blanc

Kullanılan: 2 4.7%
  • Bielsa

Kullanılan: 5 11.6%
  • Tuchel

Kullanılan: 12 27.9%
  • Bilic

Kullanılan: 11 25.6%
  • Koeman

Kullanılan: 1 2.3%
  • Preud'homme

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hamza Hamzaoğlu/Hikmet Karaman

Kullanılan: 3 7.0%
  • Diğer(Konu içinde belirtiniz)

Kullanılan: 8 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Belhanda transferinde hata yapılmıştır. O hata Sneijder giderken başladı aslında ama 10 transferin 8'i gayet iyi transfer. Lato yerine Asamoah gelse 10'da 9 olacaktı. Milletimiz bir garip yalnız. Ucuz adam alırsın iyi adama para vereceksin arkadaş der, para verirsin bu kez de o parayı versem herkesi alırım der. Yazın yapılan transfer operasyonunda Belhanda dışında iyi iş çıkardık bence. Sadece biraz sabırsız ve hep başarısızlıktan garip bir tatmin yaşamak isteyen güruh olduğumuzdan bu kadar kıyamet ortamı yaşanıyor. 11'in 10'u yeni olan takımın ligin zirvesinde olması konuşulmuyor. Harcanan para olarak da dünyada transfer piyasasına bakmak lazım. Sonuçta pazardan domates alınmıyor. Ndiaye için 2-3 milyon, Belhanda için de yine 3-4 milyon fazlalık dışında bence anormal bir ücret de yok. Transferde Bruma biraz daha kazandırabilirdi o kadar. Sonuçta gelen giden farkına baktığnda tek transfer döneminde yaklaşık 20 milyon euro maliyetle sıfırdan 11 kurmak bence başarılı bir iş.

Son düzenleme:
Transferlerin büyük bölümü iyiydi

Bazi oyunculardan yeterince verim alamamiz eski hocanin aldigi kararlardan kaynaklaniyor

Mesela hücumda daha efektif oynayan Ndiayeyi önce cdm (orada kötü degildi gerçi), sonra b2b oynatti

al-sadd-head-coach-Jesualdo-Ferreira.png

Preud'homme mütevazi takımlarla hep iyi işler çıkarmış bir antrenör. Lig şampiyonlukları ve yerel kupaları var. Ve gittiği her takımda istisnasız kupa almış. Ülke dışında çalışma tecrübesi de var. Arabistan'da bile çalışıp ülkenin 3.büyüğünü şampiyon yapabilmiş. Ve o takımın son 10 sezondaki tek şampiyonluğu da o. Açıkçası bu deneyimi bile kültürel farklara uyum sağlayabildiğinin kanıtı.

Brugge'e geldiğinde senelerdir şampiyon olamayan bir takım vardı, kaldığı süre içerisinde 4 sezonun 3'ünde normal sezonu 1.bitirdi. 1 şampiyonluğu ve play-off'larda kaybettiği 3 şampiyonluk var. Elindeki o takımla UEFA'da çeyrek finale kadar gelebilmişti. Bizim uzun zamandır yakınına bile gelemediğimiz bir nokta bu. Genelde yüksek fiyata oyuncuları satıp daha düşük fiyata aldığı isimlerle ve altyapı oyuncuları ile yerlerini dolduruyordu. Her oyuncudan yüksek randıman alıyordu.

Bana kalırsa yeni bir Gerets etkisi yaratabilir. Spektaküler bir isim olmaması bana göre bir artı. Çok fazla maaş isteyeceğini de zannetmiyorum. Böyle bir ortamda ideal bir isim gibi duruyor. Yarışmacı karakteri olan, büyük bütçe beklentileri olmayan, uyum sağlamakta belki de en az zorluk yaşayacak isim. Ve devre arası kampı geçirme şansı var. Gelirse takımı potansiyeline ulaştıracağını düşünüyorum.

Üst Alt