Terim ve Ekibi İstifa Etmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim ve Ekibi İstifa Etmeli mi?

Fatih Terim İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    107
  • Anket kapatılmış .
yönetim zaten fiyasko, terim ise aslında kalitesizliğinden değil, iş bilmemezliğinden değil, evlatcılık ve ahbap çavuş ilişkisinden dolayı kaybediyor. bu huyu yüzünden başarısız. liyakat sorununu aşar da olur da bir gün adaletli olmayı becerebilirse önü açık. böyle devam ederse işi zor

Ben Terim'in bu sezon yaptığı tercihleri doğru bulmuyorum.
Takımın üzerinde otorite sağlıyabildiğini düşünmüyorum.
Terim eleştirilemez demiyorum. Yapıcı ve takımın menfaatine olan tüm eleştirelere saygı duyarım.
Fütursuzca Terim'e sallıyan ve hatta hakarete varan yorum yapan Galatasaray'lılara yada ajanlara karşıyım.

Olayın kilit noktasının başkan ve ekibi olduğunu düşünüyorum.
Her olayda Terim'i öne sürdüler ve arkasında durmadılar. İstediği transferleri yapmadılar, elindeki oyuncuyu kaptırdılar.
Dünyanın en iyi teknik direktörü dahi olsa elinizde doğru düzgün oyuncu topluluğu olmazsa bir yere kadar gidebilirsiniz.
Bir diğer tavsiyemde insanlara Terimspor tarzı etiketler yapıştırmamanız. 1996 yılından beri seyreden insanların Terim'e zafiyeti olmasından doğal bir durum yok, zira Galatasaray'ın başarılarının önemli bir çoğunluğu Terim sayesinden kazanılmıştır.

Ben Terim'in bu sezon yaptığı tercihleri doğru bulmuyorum.
Takımın üzerinde otorite sağlıyabildiğini düşünmüyorum.
Terim eleştirilemez demiyorum. Yapıcı ve takımın menfaatine olan tüm eleştirelere saygı duyarım.
Fütursuzca Terim'e sallıyan ve hatta hakarete varan yorum yapan Galatasaray'lılara yada ajanlara karşıyım.

Olayın kilit noktasının başkan ve ekibi olduğunu düşünüyorum.
Her olayda Terim'i öne sürdüler ve arkasında durmadılar. İstediği transferleri yapmadılar, elindeki oyuncuyu kaptırdılar.
Dünyanın en iyi teknik direktörü dahi olsa elinizde doğru düzgün oyuncu topluluğu olmazsa bir yere kadar gidebilirsiniz.

Biz Galatasaraylılar olark zaten terimi eleştirdiğimiz nokta da bu. yönetim de aynı terim gibi, profesyonellikten uzak. evladımız da evladımız diye bi furya gidiyor bakalım. şu rize maçı kaybedilecek maç değildi. neden selçuk 90 dakika oynuyor? neden ömer giriyor? ya da ömer neden transfer ediliyor. ömer kim yahu. ömer standart yaşamında ancak tt arenada maç izleyebilmeliydi

Hoca ve yardimcilari bu sureci iyi yonetemedi kabul ediyorum ama bizi bu durumdan cikaracak kisi de kendisidir. Bu takima Manciniler, Prandelliler kimler geldi gecti ve eninde sonunda tekrar hocaya donmek zorunda kaldik.

Kotu gidisatta hoca ve ekibi kadar sakatliklar, cezalar ve hakemlerin de cok buyuk payi var. Belki en buyuk buyuk sorumlular da Cengiz ve Albayrak.

Ben hoca degisiminden ziyade Terim'in ekibini degistirmesi gerektigini dusunuyorum. Ozellikle de o vasifsiz kondisyoneri hala kovmamis olmasi buyuk hatadir.

Kisaca istifa agir bir karardir. Hoca devre arasinda gerekli transferleri ozellikle de forvet transferini israrla istemeli ve takima artik ceki duzen vermelidir.

İstifa falan etmesin. Dün kendisine sallayanlardan birisi olarak söylüyorum. Gitse de yerine daha iyisi gelmez şu aşamada. Sene sonuna kadar kalsın sonrasına bakarız. Lakin Terim'in dışında yönetimin suçu benim gözümde daha büyüktür. Mustafa Cengiz ve Abdül basiretsiz eski kafalı yöneticilerdir.

Biz Galatasaraylılar olark zaten terimi eleştirdiğimiz nokta da bu. yönetim de aynı terim gibi, profesyonellikten uzak. evladımız da evladımız diye bi furya gidiyor bakalım. şu rize maçı kaybedilecek maç değildi. neden selçuk 90 dakika oynuyor? neden ömer giriyor? ya da ömer neden transfer ediliyor. ömer kim yahu. ömer standart yaşamında ancak tt arenada maç izleyebilmeliydi

Sana bu sene şampiyonluk yaşatmamaya yemin etmiş bir TFF ve 17 takım var karşında.
Ancak o kadar kötüyüz ki yapılan haksızlıklara karşı mücadele etme hırsı bile azalıyor.
Başta başkan ve yönetim olmak üzere, yaşanılan cezalar ve sakatlar, üzerine Terim'in yanlış tercihleri olaylara tüy dikmiştir.
Ancak Terim'in şuanda kadro sıkıntısı çektiğinide görmek lazım.

Eğer TD değiştirilecekse sezon sonunu beklemek gerektiğini düşünüyorum. Yarıda yapılacak değişikliğin hiçbir fayda getirebilileceğini düşünmüyorum.

Şu herkes bize karşı, 17'ye 1 muhabbeti kesinlikle en büyük düşmanımız. Yıllarca Aziz Yıldırım'ın iktidarda kalma politikasıydı. Şimdi sıra bizimkilerde herhalde.

Oturup başlığını açacağım ama gereksiz polemik ile uğraşmak istemiyorum. Kısaca buraya yazayım. Burdaki anketten de anlaşılacağı üzere taraftarın %70'i (muhtemelen reelde destek daha fazladır) son 10 maçta 1 galibiyet almış, CL'de tarihin en kolay grubunda gol atamayan hocaya bir sebeple güveniyor. Yani bu oran %80 civarında. Ne görsel ne yazılı basında yine bu performansı sergilemiş hocaya en ufak eleştiri yok adamın ismi bile yazılamıyor. Artık soru sorulamamayı geçtim mağlubiyet sonrası adamın adı bilerek medyada görünmez kılınıyor. Sözde karşı olan hükümet medyasının bütün organları dahi Terim'in arkasında.

TFF ve MHK konusunda da istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bana göre Konya ve BJk maçlarında 4 puanımız hata ile gitmiştir(Fener maçında bana göre puan kaybının hakemle alakası yok, dünkü maçta da onların golü bizim penaltımız verilmedi. Bu bana göre isteyen farklı düşünür). Fener maçı sonrası verilen cezalarda ise hocaya fazlaca ceza verilmiştir onun dışında da pek itiraz edilecek birşey de yok. Gözden kaçırdığım başka şeyler varsa da her takıma yapılmıştır. Mesela çok korunan Başakşehir'in Fener maçında 2 dakika giden VAR yüzünden 2 puanı çöpe gitti hatırlarsınız.

TFF ve MHK ile Terim'in hesaplaşmasının bize bazı zararlar verdiği doğru ama burada suç %60 onlarda ise %40'da bizden tarafta. Bütün takımı bu işlere kanalize etti bizim yöneticiler ve hoca.

Bütün bu işlerden sonra hala hatalarımızı örtmek için şu düşman bu düşman kafasından kurtulmuyorsak daha kötü günler bizi bekliyor demektir. Bu ülkede her başarısız gibi bizim takım da bir dış düşman yarattı gidiyor.

Şu herkes bize karşı, 17'ye 1 muhabbeti kesinlikle en büyük düşmanımız. Yıllarca Aziz Yıldırım'ın iktidarda kalma politikasıydı. Şimdi sıra bizimkilerde herhalde.

Oturup başlığını açacağım ama gereksiz polemik ile uğraşmak istemiyorum. Kısaca buraya yazayım. Burdaki anketten de anlaşılacağı üzere taraftarın %70'i (muhtemelen reelde destek daha fazladır) son 10 maçta 1 galibiyet almış, CL'de tarihin en kolay grubunda gol atamayan hocaya bir sebeple güveniyor. Yani bu oran %80 civarında. Ne görsel ne yazılı basında yine bu performansı sergilemiş hocaya en ufak eleştiri yok adamın ismi bile yazılamıyor. Artık soru sorulamamayı geçtim mağlubiyet sonrası adamın adı bilerek medyada görünmez kılınıyor. Sözde karşı olan hükümet medyasının bütün organları dahi Terim'in arkasında.

TFF ve MHK konusunda da istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bana göre Konya ve BJk maçlarında 4 puanımız hata ile gitmiştir(Fener maçında bana göre puan kaybının hakemle alakası yok, dünkü maçta da onların golü bizim penaltımız verilmedi. Bu bana göre isteyen farklı düşünür). Fener maçı sonrası verilen cezalarda ise hocaya fazlaca ceza verilmiştir onun dışında da pek itiraz edilecek birşey de yok. Gözden kaçırdığım başka şeyler varsa da her takıma yapılmıştır. Mesela çok korunan Başakşehir'in Fener maçında 2 dakika giden VAR yüzünden 2 puanı çöpe gitti hatırlarsınız.

TFF ve MHK ile Terim'in hesaplaşmasının bize bazı zararlar verdiği doğru ama burada suç %60 onlarda ise %40'da bizden tarafta. Bütün takımı bu işlere kanalize etti bizim yöneticiler ve hoca.

Bütün bu işlerden sonra hala hatalarımızı örtmek için şu düşman bu düşman kafasından kurtulmuyorsak daha kötü günler bizi bekliyor demektir. Bu ülkede her başarısız gibi bizim takım da bir dış düşman yarattı gidiyor.

aynı şekilde düşünüyorum ama ben çok fazla yazamıyorum. çünkü fatih terim istifa etmeli midir? sorusu bile başlı başına bizi kuş yapıyor.

Ekibindeki hiç kimse takım yönetemez. Öyle insiyatif alacak vasıfları yok.
Hoca, yardımcı seçmede çok başarısız.
Hasan ve Ümit hoca izin vermeden affedersin sıçmaya bile gidemezler.

Sorgusuz sualsiz biat ettikleri için en has adamları bu ikisi zaten.

Kaç senedir hocanın yanındalar ben bir kere bile hocam şunu yanlış yapıyorsun bak şöyle denesek bir de diyebileceklerini sanmıyorum.

Teknik taktik bilgilerinin de bayağı kısıtlı olduğunu da az çok tahmin etmek zor değil. Hasan'ın Izlanda hakkında yaptığı rezil yorumu geliyor aklıma, hoca bir de Hasanı rakiplerin maçlarını izlemeye yolluyor. Gerisini sen düşün yani Hasan nasıl bir rapor hazırlayabilir ki.

Hasanı bayağı gömdüm ama kendisini gerçekten çok ama çok seviyorum. Ama teknik direktörü vasfı katiyen yok bu adamın. Amigo mu yardımcı hoca mı belli değil.

Hocanın yıllardır yanında başka birisini yetiştirememesi de sürpriz değil bence.

Şenol veya kıçıkırık Apo nun bile yardımcıları hoca oldular takım çalıştırıyorlar. Ümit veya Hasan'a kim talip olur mesela hoca olarak.

sent via GSC

Hasan ve Ümit hoca izin vermeden affedersin sıçmaya bile gidemezler.

Sorgusuz sualsiz biat ettikleri için en has adamları bu ikisi zaten.

Kaç senedir hocanın yanındalar ben bir kere bile hocam şunu yanlış yapıyorsun bak şöyle denesek bir de diyebileceklerini sanmıyorum.

Teknik taktik bilgilerinin de bayağı kısıtlı olduğunu da az çok tahmin etmek zor değil. Hasan'ın Izlanda hakkında yaptığı rezil yorumu geliyor aklıma, hoca bir de Hasanı rakiplerin maçlarını izlemeye yolluyor. Gerisini sen düşün yani Hasan nasıl bir rapor hazırlayabilir ki.

Hasanı bayağı gömdüm ama kendisini gerçekten çok ama çok seviyorum. Ama teknik direktörü vasfı katiyen yok bu adamın. Amigo mu yardımcı hoca mı belli değil.

Hocanın yıllardır yanında başka birisini yetiştirememesi de sürpriz değil bence.

Şenol veya kıçıkırık Apo nun bile yardımcıları hoca oldular takım çalıştırıyorlar. Ümit veya Hasan'a kim talip olur mesela hoca olarak.

sent via GSC

öyle deme Hasan şaş futbolcu izliyor,engin futbol cahilliği ile Galatasarayı biraz daha batıracaklar.

Defolsun ait oldugu yere, tupcunun kucagina. Takimi bukadar batirmakda kolay degil soyleyim, bir gomis gitti baska kim gitti? Gecen sezon hatirlayin, bu takim bukadar mi kotuydu? Rakiplerin kadrosu les, sen bu durumda Avrupada ve ligde eziliyorsun

Defolsun ait oldugu yere, tupcunun kucagina. Takimi bukadar batirmakda kolay degil soyleyim, bir gomis gitti baska kim gitti? Gecen sezon hatirlayin, bu takim bukadar mi kotuydu? Rakiplerin kadrosu les, sen bu durumda Avrupada ve ligde eziliyorsun

Bi Gomis dedigin 32 gol ediyordu ligde.

Denayer cok onemliydi. Hizli stoper takim boyunu kisaltiyordu.

Ustelik bi dolu sakatlik ve cezali.

Bu takimin ligi en ust sirada bitirmesini saglayacak adamdir Terim.

Boyle bos bos atıp durmayin. Son 25 yil bu ligde kac yerli kac yabanci td sampiyon olmus bunu aciklayin. FT giderse adayiniz kim olacak onu aciklayin!

Her sampiyonlugun bu kulube minimum extra 40 milyon euro kazandirdigini unutmayin ve FT ye sahip cikin! Cunku mevcut kosullarda GS icin en dogru tercih FT dir!

Hiç biri kalmamış olmalı. Yani alt yapıdan Ä takıma kadar ne varsa temizlenmesi gerek. Bir tane bizde eski futbol cu olduğundan kalmamali ve işe alınmamali

Üst Alt