Terim Yine Onu İstiyor ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Yine Onu İstiyor !

Cevap: Terim Yine Onu İstiyor !

BU ADAMda ne görmüşlerde istiyorlar. bu adam atletizmci futbolcu degil. şu anda bize gerekli adam degil.

ya yiğitle miğitle uğraşacaklarına gitsin bi şekilde gökhan töreyi getirsinler

yıldız oyuncuya para harcayacaklarına gökhan gibi yerli statüdeki patlamaya hazır bombaları alalım

ver 4-5 milyon euro al gökhanı gel

Buna 3 milyon vereceğimize 6-7 verip Töre'yi almak daha mantıklı. Zaten neresini beğeniyorlar bu adamın onu da anlamış değilim.

Gökhan Töre gibi bir adam var ve biz onunla ilgilenmiyoruz bile. Hatta öyle bir futbol ülkesiyiz ki, Gökhan Töre milli takımda bile ilk 11 oynamıyor. Sonra ''Türk futbolu gelişmiyor'' fln standart yalanlar.

Az buçuk Selçuk İnan'a benziyo.:) Selçuk gibi bu da Manisa orjinli.:) Transfer gerçekleşirse şayet ikinci bir Selçuk İnan etkisi yapar inşAllah.:eek:

Gökhan Töre İcin klübü mail yagmuruna tutalım. Alamayacaklarsa bile denesinler yoklasınlar su adamı.

Hem turk statusunde oynayacak hemde cok iyi , boyle bos adamlar pesinden kosmayalım.:)

abilerim ablalarım. ben manisalıyım ve manisanın maçlarına gidiyorum. ne yiğit e gıcığım nede manisada kalmasını istediğim için bunları söylüyorum. yiğit gökoğlanın emin olun aydından fazlası yoktur. selçuk inan etkisi değil anca caner etkisi yaratır. kabul ediyorum hızlıdır ama çalım yeteneği yoktur. son vuruş sıfırdır. bizim sahip olduğumuz sercan yıldırım yiğitgökoğlan yanında henry kalır. ayrıca devamlılığı olan bi oyuncuda değil. adam geçen senede dahil çoğu maçta 90dakikayı göremedi. 60-70de çıkartılıyor. bence sanki 30yaşında muamelesi yapılan ama daha sadece 23yaşında olan isaac daha yeteneklidir yiğitten. ilhan cavcav getirdiğinden türkiyeye kesin türk vatandaşlığına geçme başvurusuda yapılmıştır bence yakın zamanda da türk statüsüne geçerki yıllardır türkiyede. yiğit transferi bana pek sıcak gelmiyor açıkcası. bir çoğunuzun beğenmediği kazım kondisyonda çalımda falan tokatlar bu çocuğu

kesinlikle gökhan törenin kapısında yat al getir. al sana nokta transfer. hayır bi transfer yapıyosan elindekilerden artısı olması gerekir. kazım>sercan>emre çolak>aydın>yiğit gökoğlandır benim için

Üst Alt