teriman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

teriman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Milli Takım TD si iken mafya usulu mekan basmasını kabul edememiştim.
Tudor TD degil, yeni kan lazım demiştim.
Mecburiyetten FT geldi, kabullendik.
Ama resmen sacmalıyor.. Bu gidiş hayıra alamet değil..
Umarım duzelir..
Duzelmezse sampiyon olamayız zaten , ama FT ilelebet biter..

Akıbetimiz ne olur bilinmez. Başarısız olur, bugün hatalıdır hepsi doğrudur ve olabilir ama taraftarın hemen her başarısız olunan anda şu takındığı uslüp devam ettikçe bir halt olmaz bizden.

Bizden demişken sadece bizim takım ve futbol özelinde değil bu dediğim. Artık iyice emin oldum ki bir 10 seneyi daha sosyal medya veya bu tarz forumlarda geçirirsem ben de tam olarak buna dönüşeceğim ve ben bunu istemiyorum.

35 yaşında hayatını sosyal medya ürünü ergenlerin kaprislerine, ve düşünmeden ürettiği fikirleri ile hayat kurtardığını sanan reflekslerine endekslemeyi istemiyorum.

Yazdığım şu şeyin bu başlığa denk gelmesi rastlantısaldır. Çünkü forumun tamamı tımarhane gibi şu an.
Erman Türker

Mustafa Kaya bu lobinin arkasında sen mi varsın?

Kimin hayatlarını neye endekslediğini bilmiyorum ama Alp Basma çok güzel özetlemiş.
Erman Türker meselesine gelince... Onun burada ya da başka sosyal medya araçlarında ergenler gibi tek maçla kendini şampiyon ilan ettiğini ya da şampiyonluk elden gitti diye dövündüğünü sanmıyorum. Mehmet Arslaner yine Türker Bey'in hakkını yiyor.

Ben de soruyorum: "La bu Erman size ne etti gardaşım"

Kimin hayatlarını neye endekslediğini bilmiyorum ama Alp Basma çok güzel özetlemiş.
Erman Türker meselesine gelince... Onun burada ya da başka sosyal medya araçlarında ergenler gibi tek maçla kendini şampiyon ilan ettiğini ya da şampiyonluk elden gitti diye dövündüğünü sanmıyorum. Mehmet Arslaner yine Türker Bey'in hakkını yiyor.

Açıklamanı okudum ama inandırıcı bulmadım. Sonuçta senin Erman beye karşı bir çok yamuğun oldu.

Kimin hayatlarını neye endekslediğini bilmiyorum ama @Alp Basma çok güzel özetlemiş.
@Erman Türker meselesine gelince... Onun burada ya da başka sosyal medya araçlarında ergenler gibi tek maçla kendini şampiyon ilan ettiğini ya da şampiyonluk elden gitti diye dövündüğünü sanmıyorum. @Mehmet Arslaner yine Türker Bey'in hakkını yiyor.

Sulh dönemine giriyoruz galiba hayırlısı :ask:

Şaka bir yana dünkü mağlubiyet benim de çok canımı sıktı. Yoldaydım arada forumdan bakıyordum 1-0 olunca rahatladım tamam alırız artık herhalde dedim lakin kısa süre sonra tekrar baktım 1-1 olmuş. Bu mallar bu maçta da yenilir kesin dedim ümidi kestim bir daha bakmadım ki sonra öğrendim 2-1 mağlup olmuşuz. Hiç şaşırmadım.

Maçı izlemedim lakin Fatih Terim'e de çok yüklenmenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum artık. Sonuç olarak Kayseri deplasmanındaki oyunu da bu hoca oynattı. Tek fark N'Diaye idi. Nedir yani bir N'Diaye'nin ayağına mı bakıyormuşuz? Bu mudur? Antalya'yı geçen hafta elini kolunu sallaya sallaya üçlemedi mi bu takım? Kasımpaşa Antalya'nın fersah fersah önünde bir takım mı da bizim haberimiz yok? Sadece deplasman olması mazeret olamaz.

Badou ve Fernando orta sahası bozulmamış olsa belki bu iki maçı da bir şekilde alırdık bilemiyorum. Varsayımlar üzerine konuşmanın da bir anlamı yok artık. Bana göre bu takım, Sivas ve Paşa maçlarındaki mağlubiyetlerle mesajını çok açık bir biçimde verdi; Bu şampiyonluğu istemiyoruz.

Ben de bu aldığım mesaj sonrası tüm takımı Allah'a havale ettim diyecek bir şeyim yok.

Kimin hayatlarını neye endekslediğini bilmiyorum ama @Alp Basma çok güzel özetlemiş.
@Erman Türker meselesine gelince... Onun burada ya da başka sosyal medya araçlarında ergenler gibi tek maçla kendini şampiyon ilan ettiğini ya da şampiyonluk elden gitti diye dövündüğünü sanmıyorum. @Mehmet Arslaner yine Türker Bey'in hakkını yiyor.

Çok saygısız bir adam oldun yav bu nedir ? Bir sövmediğin kalmış.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt