Teşekkürler GALATASARAY - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler GALATASARAY

Cevap: Teşekkürler GALATASARAY

Şereftir Seni Sevmek , Seninle Ağlayıp Gülmek...Bundan ötesi var mı arkadaşlar...Teşekkürler GALATASARAY

Bugün yaşadıklarımızı gördükçe GALATASARAY'ın ne kadar büyük ne kadar köklü ve ne kadar temiz olduğunu bir kez daha cümle aleme gösterdik...

Yıllardır Türk Futbolunun içine yerleşmiş olan bu pisliklerin içinde temiz kalabilmek bence takdir edilesi bir olaydır...

Ondan dolayı bugüne kadar görev yapmış tüm Başkanlarımıza yöneticilerimize ve emektarlarımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Şu pislik deryasının içinde imamızın bile geçmemesi kadar beni keyiflendiren başka bir durum yok...

TEŞEKKÜRLER GALATASARAY...

Aslında unları söylememize bile gerek yok Şan ve Şeref her daim bizim karakterimizdir.

Buradan Beşiktaşlılara sesleniyorum fener zaten bitmiş..

Ankaragücüyü aynı sene 6-0 ve 4-0 iyi miydi lan forumlarınızda bunu da yazın ;)..

Safça ligi izliyormusuz meger , yok hocam o penaltıydı yok o ofsayttı..oyle gol mu yenır vs. vs.? Neden ligde ilk 3 'e giremediğimiz anlaşılmaya başlandı zaten..Sende Her türlü pislige gir sende çakallık yap ; her sene ilk ikidesın,17/16 bıle yaparsın...

Safça ligi izliyormusuz meger , yok hocam o penaltıydı yok o ofsayttı..oyle gol mu yenır vs. vs.? Neden ligde ilk 3 'e giremediğimiz anlaşılmaya başlandı zaten..Sende Her türlü pislige gir sende çakallık yap ; her sene ilk ikidesın,17/16 bıle yaparsın...

Bazı arkadaşlarda Feneri savunuyordu, adamlar oynuyor diye, 17 de 16 yapmak ancak şikeyle olur Fenerbahçe için.

gerçekten iyi niyetle açılmış bir başlık ama şike yapmadık diye takımımıza teşekkür ediyorsak işimiz var :p

Ne yani ? serefsiz olmadığımız gerceği bizim icin sasırtıcı birsey mi ?..

muthis, kahkaha attim.

(Ironik olarak cogumuz icin sasirtici birsey sanirim, aynen Neill'i aldigimizda kimsenin David Moyes'in dediklerine inanmadigi gibi, bazen insan sasiriyor iste boyle moktan bir dunyanin icinde olunca)

Üst Alt