Tez Konusu Transferler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tez Konusu Transferler!

Cevap: Tez Konusu Transferler!

Çok pahalı ve isim yapmış futbolcular çoğu.Ama birkaçı transfer olsa hiç fena olmaz.

Örneğin; Kaleci Kameni.Çok iyi olduğunu duyuyorum arkadaşlarımdan da.Hiç izlemişliğim yoktur ama çok ismini duydum.

Kaleci : Kameni gecen senede istediğim kaleciydi bu sene sözleşmeside bitiyor ispanyol kuluplerin kaçırmayacağını düşünüyorum ama bence şimdide işi bitirilse harika olur.

Defans : her zaman tecrubeli birinin alınmasından yanayım daha önce Barca nın stoperini almıştık şimdide yaşı gereği Puyol u alabiliriz(biraz zor ama olsun) yada yine barca da Marquez topu oyuna sokuşu Meira dan kat kat iyi Barca da gözden düştü. Birde Chelsea de Alex ve Ivanovic, Liverpool dan Philipp Degen..

Orta saha : Kesinlikle oyunu çift yönlü oynayan Torsten Frings, Manice, Cruzeiro dan Ramires

eğer 10 numara lı bir sistemde oynamayacaksak bütün avrupa takımları gibi orta sahadan oyunu kuracaksak biraz sınırları zorlayıp Lucho González, Xabi Alonso, Deco..Bunlardan en uygunu yaşı itibriyle Deco. Barca ve Chelsea de tutunamadı.

10 numarada Román Riquelme den başkası yalan..

Forvet : Fernando Morientes, Lisandro López, Djibril Cissé..

Bülent Korkmaz olursa seneye şişirme topl oynuyacaksak kesinlikle Peter Crouch..

Cl ye gidersek kaleci + 3 yabancı ile çok iyi iş yaparız..

Zenit için mi bu transferler?

isim yapmış çok para isteyen yabancılar istemiyorum..

hele hele yıldız Morientes fln okudum yukarda aman aman..

takımın iskeleti var zaten genç yetenekli ucuz hedefi olan kariyeri olmayan ancak yapmak isteyen oyuncular alınsın..

Kaleci : Kameni gecen senede istediğim kaleciydi bu sene sözleşmeside bitiyor ispanyol kuluplerin kaçırmayacağını düşünüyorum ama bence şimdide işi bitirilse harika olur.

Defans : her zaman tecrubeli birinin alınmasından yanayım daha önce Barca nın stoperini almıştık şimdide yaşı gereği Puyol u alabiliriz(biraz zor ama olsun) yada yine barca da Marquez topu oyuna sokuşu Meira dan kat kat iyi Barca da gözden düştü. Birde Chelsea de Alex ve Ivanovic, Liverpool dan Philipp Degen..

Orta saha : Kesinlikle oyunu çift yönlü oynayan Torsten Frings, Manice, Cruzeiro dan Ramires

eğer 10 numara lı bir sistemde oynamayacaksak bütün avrupa takımları gibi orta sahadan oyunu kuracaksak biraz sınırları zorlayıp Lucho González, Xabi Alonso, Deco..Bunlardan en uygunu yaşı itibriyle Deco. Barca ve Chelsea de tutunamadı.

10 numarada Román Riquelme den başkası yalan..

Forvet : Fernando Morientes, Lisandro López, Djibril Cissé..

Bülent Korkmaz olursa seneye şişirme topl oynuyacaksak kesinlikle Peter Crouch..

Cl ye gidersek kaleci + 3 yabancı ile çok iyi iş yaparız..

xabi alonso?puyol?ramires?deco?lucho ganzales?lisandro lopez?

sen ne yaptin ya?bu nebicim bi liste?ohaaaaaa yaniii saydin oyunculardan 1 belki 2si zar zor alinabilir ama gerisi sacma degil rüya yada hayal ötesi:42:

-Galatasaray 2009-2010 sezon transfer politikası nokta atışlar-

Carrusca--> 1 mn €

Aykut--> 1 mn €

Ferdi-> 500 bin €

Güven-> 1 mn €

Şaş--> 1 mn €

Karan-> 1 mn €

Nonda--> 1 mn €

Yaman---> 1,5 mn €

Topal---> 10 mn €

Lincoln-> 10 mn €

Tobi --> 0 mn €

________________________+

28 mn €

Gelecek vadeden kaleci-> Ufuk Ceylan 1 mn €

Tecrübeli As kaleci-->Dudek 0 bonservis

Ayagına hakim stoper-> Gueye 7 mn €

Tecrubeli ön libero 2 yönlü-> Maniche 0 bonservis

İyi bir sag bek--> Seitraidis 3 mn €

Yerli ortasaha oyuncusu--> Murat Ceylan 2 mn €

Sag –sol acık--> Nicolita 5 mn €

Taner taktak--> genc gurbetci yetenek sol acık 1 mn €

Taner yalcın--> genc gurbetci 2 yönü oynayabilen yerli dmc 2 mn €

Hem hava toplarında etkili hemde ayagına hakim bir pivot forvet--> Bianchi 7 mn €

______________________________+

28mn €

Fiyatlar assagı yukarı boyle bazı oyuncuları iyi pazarlıkla ucuzada kapatbiliriz ama ben olaya gercekci yaklasmak maksatlı biraz yuksek tuttum transfer edicegimiz oyuncularda yoksa sattıcagımız oyuncuların fiyatları kendim olarak diyorum anca bu kadar eder zaten ama topal ve lincolnu daha yuksek fiyatlarada satabiliriz.

Murat abi iyi güzel yazmisinda ama.

Gelecek vadeden kaleci-> Ufuk Ceylan 1-2 mn €

Tecrübeli As kaleci-->Dudek 0 bonservis

Ayagına hakim stopet-> Gueye 7 mn €

Tecrubeli dmc-> Maniche 0 bonservis

İyi bir sag bek--> Seitraidis 3 mn €

Yerli ortasaha oyuncusu--> Murat Ceylan 1,5-2 mn €

Sag –sol acık--> Nicolita 5 mn €

Taner taktak--> genc gurbetci yetenek sol acık 0,85-1,8 mn €

Taner yalcın--> genc gurbetci 2 yönü oynayabilen yerli dmc 2-4 mn €

Hem hava toplarında etkili hemde ayagına hakim bir pivot forvet--> Bianchi 7 mn €

Ayrica kimse H.Sas'a 1M €filan vermez.

Gideceklerden M.Güven,Aydin,Ümit, Nonda,Volkan,Aykut,Orkun, Ferdi = toplam 4-7M € alsak bile cook iyi.

Carrusca'ya arjantin liginden bence alici bulunabilir,söyle 1,5M € satabilirsek :D

Tobi bence satilmasin ama satilacaksa rahatca 2-4M'ya satabiliriz.

Lincoln'e en fazla 8 verirler diye düsünüyorum.

M.Topal 8-14M arasinda bir fiyata gider gibi.

Ayrica Servet ve Arda'da satilabilir onlardanda toplam 25€ gelse iyidir.

Murat abi iyi güzel yazmisinda ama.

Ayrica kimse H.Sas'a 1M €filan vermez.

Gideceklerden M.Güven,Aydin,Ümit, Nonda,Volkan,Aykut,Orkun, Ferdi = toplam 4-7M € alsak bile cook iyi.

Carrusca'ya arjantin liginden bence alici bulunabilir,söyle 1,5M € satabilirsek :D

Tobi bence satilmasin ama satilacaksa rahatca 2-4M'ya satabiliriz.

Lincoln'e en fazla 8 verirler diye düsünüyorum.

M.Topal 8-14M arasinda bir fiyata gider gibi.

Ayrica Servet ve Arda'da satilabilir onlardanda toplam 25€ gelse iyidir.

Assagı yukarı yazdım zaten yusuf bende biliyorum bazılarına o kadar para gelmez ama alıcagımız adamlarında bazıları yazdıklarımdan dusuk ortalama desek en dogrusu olur.

Servet ve arda satılmamalı cunku takımın iskeleti var onlarda iskeletin içinde iskeleti bozmayıp ustune nokta transfer yapılmalı su dedigim kadro olsa en az 5sene ambargo koyarız lige avrupadada baya ses getiririz.

Evet çok güzel yazılmış. Ama satılacak futbolculardan Karan, Nonda ve Hasan daha fazla eder. Kadro çok güzel ama Ayhan yerine daha kaliteli bir Ön libero çok iyi olur.

Nuri Sahin'i ve Jem Paul Karacan'i getirmemiz gerekir aslinda.

Böylece ortasaha'yi rahat 8 yilligina garantiye almis oluruz. Forvete birde Semih Aydilek :)

Aimar'mi?

Eminmisin :D

El Payaso'da maalesef birazcik delidolu sorunlu oyuncudur ve en az Lincoln kadar maas ister.

Murat çok güzel anlatmışsın harfiyen uygulanabilir mi bilinmez o bonservissiz oyuncuları Galatasaray'da oynamaya ikna edebilmek büyük iş,ama güzel analiz tebrik ederim!

Murat çok güzel anlatmışsın harfiyen uygulanabilir mi bilinmez o bonservissiz oyuncuları Galatasaray'da oynamaya ikna edebilmek büyük iş,ama güzel analiz tebrik ederim!

Saollasın tabi bunları uygulamak yönetici ister ve basarı ister. Eger bu sene heba olursa ki buyuk ihtimalle olucak en azndan uefaya gitmemiz lazım. Bence haldun ustunel bu işi basarır.

Üst Alt