TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu

Cevap: TFF Acil Bir Çıkış Arıyor | Mehmet Baransu

düsüre düsüre 1 maca kadar düsürürler sikeyi, - 1 puan bir ceza ile kapatirlar.

Allah'ını seven Demirören'in kafasına sanayi tüpüyle vursun!

demirören bu raporu tahir kumun haberinde oldugu gibi kesin olarak tesebüse degistirir, hersey tesebüsde kalmis olur. Umarim o zaman baransu bu gercek raporu biryerden bulur ve aciklar.

bizim yönetim derhal etik kurulu raporunu istemeli inceleyip play off u oynamamalıyız bunlar şampiyonluğumuzu çalarsa kim suçlu olacak şikeli takımlarla şampiyonluk mücadelesi veriyoruz olaya bak

bizim yönetim derhal etik kurulu raporunu istemeli inceleyip play off u oynamamalıyız bunlar şampiyonluğumuzu çalarsa kim suçlu olacak şikeli takımlarla şampiyonluk mücadelesi veriyoruz olaya bak

bu raporlari degismeden ele gecirmek lazim, icerde adamimiz yokki dürüst biri olsun orda.

bu raporlari degismeden ele gecirmek lazim, icerde adamimiz yokki dürüst biri olsun orda.

Rapor heralde bir sekilde sizmis disari altaylinin yazisida var bugün azize pacayi kurtarmis diger iki yöneticileri yapmis herseyi diye yaziyormus.

Eee demiyorlarmidi herseyleri baskanlari hatta sisme bebegini yaptiriyorlardi azizenin yataktada yanlarinda olsun diye,simdi ezikbahce cezalandirilipta azize kurtulmuyormu:)))

Açıkçası "Türk futbolunun iyiliği için" diye beyanat verenleri gördükçe artık kusasım geliyor.Bu da hukuk kavramının Türkiye için ne kadar boş bir kavram olduğunu gösteriyor. Bu konuda Türk futbolunun iyiliğini istemiyorum. İyilikten maraz doğar derler ya aynı hesap. Bizim futbola büyük bir ceza şart. "Kızını dövmeyen dizini döver" gibi birşey." Türk futbolunu aklayan, dizini döver"...

1 dk mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Demirören ve yoldaşlarının muhtemel alacağı kararı açıklıyorum..

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

58 maddeyi değiştirecekler, puan silme cezası getirecekler

1 dk mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Sahada şike yoktu, şikeye teşvike teşebbüs var diyerek kulüplere ağır para cezası verecekler...

Yani tüm maçları aklayıp, şikeye, teşvike teşebbüs var diyerek para cezasıyla bu işi kapatacaklar. Alınan karar budur arkadaşlar...

Etik Kurulu raporunu herkesten saklıyorlar çünkü, orada kelime oyunu yapıp, şikeye, teşvike teşebbüs ibaresini koydurttular.

Playofflar devam ettiği için puan da silemeyiz kararı almışlar. Teşebbüse teşebbüs diyerek ağır para cezası verelim formülünde uzlaşılmış

Şuan yönetim otelde villadalar. Tüm telefonlar kapalı. TFF'den kimseyi götürmediler. Sadece Yıldırım'ın BJK'den getirdiği sekreteri orada

Şenez Erzik 4 gündür neden kayıp. Bu kararı UEFA'ya kabul ettirmek için uğraşıyor. Kulüplerin yerinde olsam liglerden çekilirim.

Üst Alt