TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Cevap: TFF Etik Kurulu'ndan Açıklama

Geçmiş olsun.. şike süreci de burada kapandı.. üzerine bir bardak soğuk su içelim..

Ben şu anki kafayla bunu okumam. Yorumlardan anladığım kadarıyla şaşırmadık, neyse yarın sabah göz atarım.

Uefa karar falan veremezz..

Fener aklandı artık...

Uefa ,etik kurulu raporu istiyor

Etik kurulu raporunda sike ve tesvik yok diyolar...

Fener cas davasi geri çekildi...

Daha ne olsun...

------

Ben buradan Fenerbahçe yönetimini herkesi mahkemeye vermeye davet ediyorum..

Nede olsa boşuna yattı başkanları...Tertemizmiş meğer...

Ha tabi maça sıkıyorsa...

Allah Allah uefa genel sekreteri değilmiydi "bizim elimizde karar vermeye yeterli delil var diyen".. Etik kurulu neyin kafasını yaşıyor. Futbolumuz ölmüştür beyler sırafı etik olan kurul bile bunu yapabiliyorsa.

Siyaset arkalarında,tff arkalarında,etik kurulu arkalarında en önemlisi başbakan arkalarında

Bu ülke baştan aşağı kokuşmuş halde

Kendi kulübünü batıran bir adamın siyaset gücüyle tff başkanı olduğu bi yerde ne bekliyorduk ki

Karar açıklandıktan sonra mı harekete geçecekler yani?

ne dıyor uefa bız bakarız cezalara eger tatmın olmazsak gerkenı yaparız daha caıklanan bı ceza veya yaptırım yada hiçbırsey yoktur kararı acıklanamdı sadece bı rapor sundular tff ye sımdı pfdk cezayı kesecek yada kesmeyecek tahkım kuruluda onaylayacak yada onaylamayacak

1)etık kurul raporu

2)pdfk kararı

3)tahkımın onaması yada onamaması yani nihai karar

bundan sonra gırecek uefa topa tahmınen süper fınal sonrası

UEFA delil , kanıt var diyor bunlar yok diyor.UEFA bu işte bir oyun döndüğünü anlayacaktır belkide şuan biliyordur bile ama nihai kararın açıklanmasını bekliyordur.Kısacası UEFA karardan tatmin olmazsa bir şekilde yaptırımlar uygulayacaktır.

Ne güzel ülkem millet enayi nasıl olsa şikecıside kurtulur mafyasıda hortumcusuda.ülkeden soğuduk

besıkatsın nasıl kendılerını oyaladıgını düsünüp disiplin kuruluna sevk etti,simdi bunun içinde yapabılırler beklemeden hemen harekete gecebılırler çünkü anladılar bunların bı sey yapamıyacagını

simdi bis özumde uefa ıle anlasmıslar dıyenlere

platını demedımı kusura bakma basbakan kişiile kurumlara ayıramayız diye

Uefa karar falan veremezz..

Fener aklandı artık...

Uefa ,etik kurulu raporu istiyor

Etik kurulu raporunda sike ve tesvik yok diyolar...

Fener cas davasi geri çekildi...

Daha ne olsun...

Fener madem haklı cas davasını neden çekiyor benim anlamadığım nokta orası. Halbuki cas davasını kazanmaları halinde hem yüklü miktarda tazminat alacaklardı, hem de bu sonuç dünya da büyük yankı bulacak ve fener herkesin gözünde aklanacaktı. İşin içinde bi tutarsızlık var.

Ben şu anki kafayla bunu okumam. Yorumlardan anladığım kadarıyla şaşırmadık, neyse yarın sabah göz atarım.

Ben hepsini okudum. Herkesi akladık şike yok gibi birşey dememişler. Kanaat getirdik ve bunları bildirdik demiş. Gerçi sürecin ilerleyişi pek hayra alamet değil ama yakın zamanda belli olur heralde...

tek umut uefa bunlar halletmiş işi kendi aralarında bide mılletın gözüne sokar gıbı sonunda objektıflıkten bahsetmısler ılk raporda objektıf degılmıydı aynı kurul

asıl ben trabzonsporu merak eedıyorum ne yapacaklar

iyiki TURKIYEDE yasamiyorum ... allah size sabir versin diyorum baska birsey degil

Üst Alt