TFF, EURO 2024 Aday Şehirleri Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bursanın stadı kale arkaları güzel bir görüntü oluşturuyo mesela ama bizim stadın yerini şu an hiç bir stad alamaz.

Ciddi anlamda boyaları bannerları bakımı kapasite artışı filan olursa üstüne tanımam.

Gidip yaşamak lazım o atmosferi. Ses acayip akustik çıkıyo, dış cephe dışında ben stadımızı çok beğeniyorum.

Kesinlikle Led Banner'lar localar arasına yerleştirirse iddaa ediyorum millet maçı izlerken bu bizim stadmıydı diyecek kadar etkileyecektir çünkü bambaşka bir hava katıyor ayrıca saha içindeki reklam panoları da daha dikey hale getirilmesi lazım, koltuklar ve dış cephe de düzeltmeler yapılırsa inanılmaz bir seviyeye geliriz.

En son gittiğim beşiktaş, bursa ve sivas maçlarında çok iyiydi ki bu maçlar sivas maçı dışında 35 bin civarı oynandı.

Tabi herkesin görüşü farklı olabilir ama ben hayran kalıyorum.
Stat yeni açıldıktan sonra 2.5 yıl kombinem vardı o dönem özellikle 1 yıllık süreçte akustik inanılmazdı. Dediğim gibi ses kesinlikle dağılmıyor içerde kalıyordu.

Yine boğucu bir ortam oluşturuluyor şu an ama o kadar değil bence.

Not: Bir önceki haberde Konya (Büyükşehir Belediye Stadyumu) yerine sehven Kayseri (Kadir Has Stadı) ifadesi yer almıştır.

tff.org

Kesinlikle Led Banner'lar localar arasına yerleştirirse iddaa ediyorum millet maçı izlerken bu bizim stadmıydı diyecek kadar etkileyecektir çünkü bambaşka bir hava katıyor ayrıca saha içindeki reklam panoları da daha dikey hale getirilmesi lazım, koltuklar ve dış cephe de düzeltmeler yapılırsa inanılmaz bir seviyeye geliriz.

Vodafone park'ı bir nevi güzel yapan da bunlar

Işıl ışıl yapıyo sahayı

vodafone-640.jpg

jb2df6th.jpg

Dünyanın en güzel stadı nerede? :asd22: olimpiyat stadının olması normal muhtemelen finalini oraya verecekler turnuva alınırsa. 70 bin kapasitesi var. finallerde kapasite daha bir önem taşıyor 40 binlik tinerci stadı bişey ifade etmez.

Vodafone ya da tt hic bir zaman hic bir sekilde sampiyonlar ligi finaline aday dahi olamaz , kriterleri karsilamiyorlar

ikincisi , koltuk duzeni filan ile stadyum icerigi degistirilemez cunku c60 gorus acisina uygunluk icin verilen egim ve araliklar bir seyi dahi yerinden oynattiginda kaybolacak durumda , uefa yeni yapilarda c90 i hedeflerken sen kafana gore kapasite isteyip c duzeyini indiremezsin

ucuncusu , bugunku kosullarda sampiyonlar ligi ve avrupa sampiyonasi finali acisindan tek kriterleri karsilayan yer olimpiyar stadyumu

izmir e yer verilmemesi stadyumsuzluk ama stadyum isinde ayak surtulmesi de tum takimlarin maclarinda iktidar aleyhtari tezahuratlar oluyor , oraya stadyum veya diger hizmetler binali de ayrilinca iyice azaldi , oy verilirse yerel secimde , o zaman bazi gelismeler olabilir

İstanbul’dan kapasitesi en yüksek 2 stadı seçmişler. Muhtemelen final Atatürk’de oynanır kazanılırsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbul’dan kapasitesi en yüksek 2 stadı seçmişler. Muhtemelen final Atatürk’de oynanır kazanılırsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kapasite tek kriter degil , stadyum cevrelerinin amiyane tabirle ferahligi onemli , diger iki takimin stadyumlarinda bu resmen sifir

yalniz eger bizim basketbol salonu projesi devreye alinirsa bizimki de problem yasar . Bu dusunulmemis gorunuyor ya da dusunulse bile mecburen yapilmis olabilir

Üst Alt