TFF Kararını Verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Kararını Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF Kararını Verdi

Serefsiz tüpcü, bügün nasil türk halkinin karsinina cikip, sadece para cezasi verecegiz diyeceksin.

Hic mi namusun serefin yok be senin.

yaziklar olsun..

Maçları izleyip ‘saha temiz’ dediler

Antalya’daki toplantıda federasyon üyelerinin, ‘etik bulunmayan’ 5 maçı izledikleri ortaya çıktı. Yöneticiler, şike ve teşvik ‘teşebbüsü’ raporu verilen maçlar için temas kurulduğu ileri sürülen isimlerin şüpheli bir performans ortaya koyup koymadığını büyüteç altına aldı. Başkan Demirören, “Ben bir gariplik farketmedim, siz ne düşünüyorsunuz” diyerek üyelere fikirlerini sordu. Yöneticilerin de “Sahaya yansıyan bir şey göremedik. Her şey normaldi” dedikleri öğrenildi.

şaka mı bu ya olaya bak:)

Uefa, ALLAH belanızı versin sizin.

Gidin İtalya'ya,İsviçre'ye el atın bize gelince 58. madde değiştirilmesi konusunda pazarlık yapın,işlere karışmayın.

Evet mazoşist'im ülke futbolunun tokatlanmasını istiyorum,hem de deli gibi.

Tek eğlencemiz futbol bizim, senaryoya göre oynayan ligi ben ne yapıyım ?

Ayrıca böyle bir durum olsa dahi Fenerin geçen seneki aldığı kupa ellerinden alınması gerekiyor.Madem 58. madde değiştirilme gereği duyuyor.

bakalım ciddi ciddi raporda böyle yazıyordu ama biz sahaya yansıya birşey görmedik o yüzden disipline sevk etmedik diyebilecek mi

Yolda simit bile satamayacak bir adamdır Yıldırım Demirören.Bu derece vasıfısızdır ama babası Erdoğan Demirören sayesinde böylesine ciddi kurumların başına geçip Başkanlık yapıyor.Vel-hasıl bu ülkenin deve misali hiç bir şeyi doğru değil.Türk olduğum hiç değil,Türkiye'de yaşayıp böylesine pisliklere bire bir şahit olduğum için utanç duyuyorum!

Yolda simit bile satamayacak bir adamdır Yıldırım Demirören.Bu derece vasıfısızdır ama babası Erdoğan Demirören sayesinde böylesine ciddi kurumların başına geçip Başkanlık yapıyor.Vel-hasıl bu ülkenin deve misali hiç bir şeyi doğru değil.Türk olduğum hiç değil,Türkiye'de yaşayıp böylesine pisliklere bire bir şahit olduğum için utanç duyuyorum!

Hak yiye yiye bu mevkilere erisiyorlar. Yoksa bileginin hakkiyla basarili olan insanlar cok az.

Ali Koc mesela, 'koskoca' Koc Holding'in yönetim kurulunda, ama iki lafi düzgün bir araya getiremiyor...

Bütün bunlari temizleyecek bir adama ihtiyacimiz var...

Sahaya yansıyıp yansımadığına kim karar verecek tüpçü mü :2aloh1:
Böyle ciddi bir konuda tek başına karar veremez.Kel Nihat,Çavuşüzümü Ömer,Şeytan Ridvan,Lolipopçu Ercan,Yavşak Acun gibi bu işlerden iyi anlayan bir kurul oluşturarak nihai kararinı verir.Tahkim de zaten onaylamayı dört gözle bekliyor.

Resmi sonuç açıklanır açıklanmaz herkes sonucu uefa ya mail atmalı. Türkçe yada ingilizce farketmez.

İngilizce bilen biri tercüme edip ingilizce göndersek daha iyi olur tabi. Uefa bu mailler mecbur dikkate alacak.

Maçları izleyip ‘saha temiz’ dediler

Antalya’daki toplantıda federasyon üyelerinin, ‘etik bulunmayan’ 5 maçı izledikleri ortaya çıktı. Yöneticiler, şike ve teşvik ‘teşebbüsü’ raporu verilen maçlar için temas kurulduğu ileri sürülen isimlerin şüpheli bir performans ortaya koyup koymadığını büyüteç altına aldı. Başkan Demirören, “Ben bir gariplik farketmedim, siz ne düşünüyorsunuz” diyerek üyelere fikirlerini sordu. Yöneticilerin de “Sahaya yansıyan bir şey göremedik. Her şey normaldi” dedikleri öğrenildi.

arkadaşlar bu olay doğru mu ya:)böyle birşey var ise son noktadayız artık

'Fenerbahçemizin şikesi sahaya yansımadı' diyip olayın üstünü kapayacak öyle mi :D Uefa ordan gereken cezayı ver sahaya yansıdı-yansımadı muhabbeti yapma derken böyle bi şeye kalkışmak deli cesareti ister.

Juventus'un ne sucu vardi? Sizin gibi akilli degilmiydi koskoca Juventus kulübü ?

Feneri düsürmekden baska yol yok anlasalar bunu bi artik !

Talip Doğan Karlıbel'e göre;

TFF nin vereceği ceza ne olursa olsun; 1. UEFA bu cezayı kabul etmeyecek 2.Fenerbahçe 1-3 sene daha Avrupa'dan men edilecek 3. Aziz Yıldırım'ın tahliyesini bekleyenler boşu boşuna bekleyecek 4. Udinese dosyası geldimi Demirören ve birileri tutuklanacak.

böyle bir karar alamazlar mantığa uyuşmuyor.uefa bunu kabul eder mi ya?adamlar o genel kurulda herşeyi açık açık söylediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt