TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı!

Camia içinde Ali Dürüst en çok güvendiğim isimlerden bir tanesi.Dursun görüşmesine rağmen gidip Luce'yi aldıysa kesin işin içinde bir şey vardır diyorum ben.
ne olabilir esas olan galatasaraydır lafı bunlar için sadece tribünlere oynama aracı. terim nasıl zamanın da bu lafı yuttuysa bu da yuttu galatasaraydan önce kendi menfaatlerini düşünüyorlar

Sürec ayni düsündügüm gibi isledi. Federasyon ilk kalkti gitti Senol Günes´i yokladi. O da Kulübü gösterdi. Fiko cikti kabul etmedi, hatta 10 Milyon istedigi iddia edildi. Sonrasinda TFF tesekkür etti, ve Lucescu´ya yönelip, onu getirdi.

Nerede Fiko´yu hoplatan siyaset ? Bir de burnu siyasetin lahm cukurlarina kadar batmis, politik bir herif. Fiko resmen Baskanlik dersi verdi. Saha ici felan degil, baskanin görevi tam olarak bunun gibi konulardir.

Sürec ayni düsündügüm gibi isledi. Federasyon ilk kalkti gitti Senol Günes´i yokladi. O da Kulübü gösterdi. Fiko cikti kabul etmedi, hatta 10 Milyon istedigi iddia edildi. Sonrasinda TFF tesekkür etti, ve Lucescu´ya yönelip, onu getirdi.

Nerede Fiko´yu hoplatan siyaset ? Bir de burnu siyasetin lahm cukurlarina kadar batmis, politik bir herif. Fiko resmen Baskanlik dersi verdi. Saha ici felan degil, baskanin görevi tam olarak bunun gibi konulardir.

Zaten 3-4 senedir fiko ve sayin goksel gumusdagin ders vermesidir biz ile fb lilerin durumu

en bariz fark

Terim, denizli, lucescu, şenol güneş hocaliga veda ettiğinde milli takım ve kulüpler ne yapacak acaba. Hiç mi plan program olmaz 3-4 adam sürekli

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu adamlar ölene kadar bunlardan kurtuluş yok.Teknik direktörlüğe veda etmezler.Böyle salak ve keriz federasyon başkanı ve kulüp başkanları olduğu sürece ceplerini doldurmaya devam ederler.Zaten F.Terim 85 yaşına kadar antrenörlüğe devam edecek gibi.

Zaten 3-4 senedir fiko ve sayin goksel gumusdagin ders vermesidir biz ile fb lilerin durumu

en bariz fark

Hic zannetmiyorum. Saha icinde Göksel Gümüsdag ikinci lige kadar düsmüstü. Nezaman Abdullah Avci döndü, adamlar yine büyük cikis yakaladilar. Ayni sekilde Besiktas, saha icinde samar oglanimiz olmuslardi. Nezaman Senol hoca geldi, ibre tersine döndü.

Sürecleri dogru okumak gerekiyor. Saha disi baskanligi ile ancak, fiko simdiye kadar iyi profil cizdi. Hem stad, hemde simdiki TFF ile süreci yönetmesi basarili.

Dursun kocaman bir hiç,Terim gelecek Galatasaray'a ben Ali Dürüst'ün Romanya'ya gidip Luce'yi ikna etmesini buna yorumluyorum.Albayrak da atanabilir Sportif A.Ş.'ye,Dürüst de TFF'de kalır muhtemelen oradaki adamımız olarak.
bu saatten sonra ali dürüstün benim için zerre değeri yok. ayrıca bize tffde hiç katkısı yoktu tam tersi kazığını attı bize adamın umrunda değiliz o kendi dalgasında

[FONT=&quot]Mircea Lucescu: Perşembe günü Türkiye'de olacağım. Gelir gelmez Riva'da kapanıp hem yapıyı hem de maçları inceleyeceğim. [beIN Sports][/FONT]

Lucescu: Geçen sezon Zenit'te çok iyi bir dönem geçirmedik. Önemli oyuncularımız ayrıldı. Ardından başkan bir şeyleri değiştirmek istedi.
Lucescu: Galatasaray'ın başkan yardımcısı Bükreş'e gelerek bana sportif direktörlük teklifinde bulundu ama kabul etmedim.

Lucescu: Ali Dürüst ile Galatasaray'da, Yıldırım Demirören ile de Beşiktaş'ta çalışma fırsatı bulmuştum. Şimdi yeniden beraberiz.

Lucescu: 1 hafta sonra teklifi kabul etmediğimi söyledim. Benim olacağım görevde üstümde birinin olmasının uygun olmayacağını düşündüm.

Arda Turan'a kapınız açık mı?

Lucescu: Yurt dışında oynayıp da forma giymeyen oyuncularla hemen görüşeceğim.

Yıldırım Demirören, Lucescu'nun sağlığıyla ilgili soru sormak isteyen basın mensubuna tepki göstererek izin vermedi.

Lucescu ise soruyu sormak isteyen gazeteciye, 'Kaç yaşındasın? Beraber fotoğraf çektirelim' diyerek yanıt verdi.

Üst Alt