TFF, Olaylı Derbi ile İlgili Kararını Verdi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Olaylı Derbi ile İlgili Kararını Verdi!

Şimdi bunlar Bjk’yi susturmak için Pepe’ye 1 maç ceza verirler olan yine bize olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomis gibi Pepe'ye de 1 maç ceza bekleniyor!
Beşiktaş cephesi, tatil edilen Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören Pepe'nin 1 maç ceza almasını bekliyor.

24 Nisan 2018 00:51

16_gomis-gibi-pepeye-de-1-mac-ceza-bekleniyor_15245157001.jpg

Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören Pepe’nin 43’üncü maddeden PFDK’ya sevkedilmesi Beşiktaşlıları heyecanlandırdı… çünkü Galatasaray'dan Gomis ilk yarıda oynanan Akhisar maçında Mustafa Yumlu’ya yaptığı hareket yüzünden aynı maddeden tedbirli olarak PFDK’ya sevk edilmiş ama 1 maç ceza almıştı.
öyle bir ihtimal yok , 43.madde ne diyor aç bak önce.hatta madde içeriğinde rakibi sakatlamaya yönelik harekettten yeri geldiğinde 3-6 maç arası ceza bile alabilir deniyor.

2 maç ceza hatta 3 verilebilir pepeye doğrusu budur.

Yaw niye bjk'yi susturmalari gereksin? Olmasi gereken buydu zaten. TFF dogru karari verdi. Hakem hatasi var, hakem tatil etmemeliydi.

Bjk de Fb de sukretsinler hukmen maglup sayilmamalarina.

MADDE 43 – KURAL DIŞI HAREKETLER Futbol oyun kurallarına aykırı olarak sert ve ciddi faul yapan futbolculara 2 ila 4, şiddetli harekette bulunan futbolculara ise 3 ila 6 müsabakadan men cezası verilir.

Hiçbir hafifletici sebepte yok.Nasıl 1 maç vereceklermiş söylesinler bakalım.Babel de direkt kırmızı yemişti ama ona da 1 maç vermişlerdi ama onun bile hafifletici bir tarafını bulabilirsin de adama cepheden dalan bir adamın cezasını nasıl 1 maça indirecekler orası belli değil

Bence doğru karar verildi. Eğer şenol ve tolga inandırıcı olsaydı 3-0 hükmen olurdu ama kimseyi inandıramadılar. Kafada kan olmaması, tolganın durduk yere güvenliğe yumruk sallaması, taraftarla dalaşması vs. Bjknin hataları çok. Şenolun kafaya bişi geldiğini kimse göremedi bile.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ülkeyi aslında Bahçeli'nin yönettiğinin bir kanıtı daha. Beşiktaş'ın biraz onuru varsa, şu maça çıkmaz o kadar laftan sonra.

Ha bana göre de Şenol tiyatro yeteneğini sergiledi orada. Kafasında bir damla kan yoktu ama, madem bu kadar lafı söyledin, madem ki bize saldırıldı diyorsun, o zaman çıkmayacaksın maça. Ha Fikret Orman'ın, Reis'i kızdıracak bir adımı atacağını zannetmiyorum ama, hadi bakalım.

Ayrıca, Fenerbahçe'nin kabahati yok diyor gerekçeli kararda. Sahaya çakmak atıldı mı ? Atıldı. Bu bile yeterli bir kabahattir bence zira stada o tür şeylerin sokulması tamamen yasak. Eğer stada çakmak sokulduysa, tek suç Fenerbahçe'nindir.

g.toş tinerciler gıkları çıkmıyor neden? uzun adamı karşılarına almak istemiyorlar.sizde zerre karakter olsa o maça çıkmazsınız ama nerede siz o omurga!!

Konuyla ilgili baska bir topic de yazmıştım :

"Macın kaldığı yerden seyircisiz oynanacagını dusunuyorum.. Bu fikri maç tatil edildiği gün yazmıştım, hala aynı fikirdeyim. Boylece maç neticesi masa başında değil, sahada belli olur. TFF de işten sıyrılmış olur. "

Ve öyle de oldu..

Futbolu iyi bildiğini iddia eden (ismi lazım değil) bir renkdas her iki takımın birden hukmen maglup sayılacagını yazmıştı.. Bu da ona ders olsun.. :))

Üst Alt