Haber - TFF Son Noktayı Koydu: "Ligden çekilen takımlar kalan müsabakalarda 3-0 hükmen yenik sayılacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF Son Noktayı Koydu: "Ligden çekilen takımlar kalan müsabakalarda 3-0 hükmen yenik sayılacak"

Emsal kararın uygulanacağı bariz belliydi geçmişte örnekleri olunca kararı alırken birebir aynısı uygulanıyor eğer ki örnek olmasa farklı çözümler üzerine konuşulabilirdi. Ülke olarak futbola çok tutkuluyuz hisleri doruklarda yaşıyoruz enkaz altından çıkan vatandaşlarımız bile futbola nasıl gönül verdiklerini görüyoruz kimi Arda Güler kimi Icardi kimi Kerem kimi Beşiktaşlı kimi Fenerli kimi Galatasaraylı kimi Trabzonsporlu aslında futbol hayatımızın büyük kısmında var. Tekrardan 10 ilimizdeki vatandaşlarımıza ve enkazdan kurtarılanlara geçmiş olsun diliyorum enkaz altında yaşamaya devam edenlere içinse Allah güç ve kuvvet versin bize umut olmaya devam etsinler.

Tesadüfün böylesi ligden çekilen Antep ve Hatay ligin son haftasında FB ve bizimle karşılaşacaktı.

Kalan 12 maçtın 7 tanesi içerde 5 tanesi deplasmanda olacak. Bu deplasmanlardan 2 tanesi nispeten kolay rakipler; Ankaragücü ve İstanbulspor.

Çok bir önemi kalmadı ama ligin geri kalanında hem puan hem fikstür olarak avantajlıyız. Çok üzücü ama hayat devam ediyor. Umarım bu birlik, beraberlik devam eder, önlemler alınır. Yoksa muhtemel İstanbul depreminde etkisi çok çok daha büyük olur.

İki takım düşürüp alttan üç takım çıkınca seneye 20 takımla oynamayı planladıklarını söylemişti federasyon başkanı ancak şu an karar alınmamış.Önümüzdeki günlerde bu yönde karar alırlar, halihazırda dört takım düşüyor.
4 takım düşürmezler 2 takım düşürüp 3 takım çıkarırlar alt ligde de Adanaspor ve Malatyaspor küme düşmez son 2 takım düşer 3 takım çıkar onlarda 22 takım olarak devam ederler. Artık bundan sonra ki yıllarda 18 takıma düşürmek yerine süper lig 20 takım ve 1. lig 20 takıma sabitlesinler.

4 takım düşürmezler 2 takım düşürüp 3 takım çıkarırlar alt ligde de Adanaspor ve Malatyaspor küme düşmez son 2 takım düşer 3 takım çıkar onlarda 20 takım olarak devam ederler. Artık bundan sonra ki yıllarda 18 takıma düşürmek yerine 20-20 sabitlesinler.
Normali de düşünceleri de böyle ama karar almak için Adana Demirspor'u bekliyorlar zannediyorum.Her ne kadar takımı şehir dışına çıkarmış olsalar da devam edeceklerdir, kararlarını federasyona bildirdikleri an resmi açıklama gelir.

Normali de düşünceleri de böyle ama karar almak için Adana Demirspor'u bekliyorlar zannediyorum.Her ne kadar takımı şehir dışına çıkarmış olsalar da devam edeceklerdir, kararlarını federasyona bildirdikleri an resmi açıklama gelir.
Adana Demirspor devam edeceklerini iletmişler diye görmüştüm hatta hazırlıklarını Antalya da yapacak diye haberler vardı.

Adana Demirspor devam edeceklerini iletmişler diye görmüştüm hatta hazırlıklarını Antalya da yapacak diye haberler vardı.
Valilik o kadar kalabalığın deprem bölgesinde toplanmasına izin verir mi, şehirde OHAL varken kararı spor kulüplerine bile bırakmayabilirler.Kesin açıklamayı bekleyelim.Allah yardımcıları olsun.

Üst Alt