TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe

Cevap: TFF Süper Kupa | Beşiktaş-Fenerbahçe | 2 Ağustos 2009 | 21.00

ben de kupayı beşiktaş'ın almasını istiyorum. ama maç ortada..

PS: buradaki beşiktaş'a destek mesajları, umarım forzabesiktas.com sitesinde bize küfür eden bazı hayvan oğlu hayvanları az da olsa utandırır..

......

Bence Fenerbahçe'nin kadrosu Beşiktaş'ın kadrosundan daha üstün. Ama futbolcuların bireysel yeteneklerınden ziyade takımın iyi anlaşması daha onemlidir . Ve bu konuda Beşiktaş daha avantajlı. Oturmuş bir kadrosu var. Tabii böyle maçlarda kimin kazanacagını tahmin etmek mumkun degil. Herşey olabilir..

Arkadaşların aksine, fair-play içerisinde bir maç olur inşAllah :p Umarim kupa'yi hak eden alir.

fener ön eleme maçı oynayacak yorgun olur Bejeke her zaman ki yaptığını yapar..

yani bilemiyorum acaba cok mu onyargiliyim besiktas'a karsi, ancak nedense lucescu'nun ayrildigi seneden beri besiktas'i hic ama hic kaale almiyorum. arada sirada yeniyorlar fenerbahceyi, ancak o maclarda bile sanki kayserispor'a yenilmisiz gibi hissediyorum. maclardan evvel besiktas'in maci kazanmasinin imkan ihtimal dahilinde olmadigini dusunuyorum. esasen benzer seyleri gs bjk maclarinda da hissediyorum. gecen sene inonudeki bjk-gs maci bittiginde acikcasi gozlerime inanamamis, bir kac kez gozlerimi ovusturmustum maci gercekten besiktas mi kazandi diye. o yuzden bu macta yine imkansiz goruyorum besiktasin kazanmasini. kadrolara bakiyorum, her mevkide fenerbahce daha ustun gorunuyor, fenerbahcenin sorunlu oldugu dusunulen savunmasi bile besiktasin ferrrari sivok ikilisinden daha iyi bana kalirsa. neyse, galiba asil sorun besiktas'i bu kadar kucumsenecek hale getiremeyi becerenlerde.

klasik bir antu yorumu olmuş bu da :) zaten bu tarz insanlara göre her daim fenerbahçenin oyuncuları en iyidir de kazayla birşeyler olur kazanamazlarsa. (futbol mu? o da ne canım, maçtan önce bakarsın kadrolara kimin oyuncuları daha pahalıysa ona yazarsın 3 puan)

denizlispora sırf kümede kalmak için kazandılar diye yıllardır kin besleyen bir camianın sözleri bunlar. "bjkye yenilmek kayseriye yenilmek gibiymiş"... ikisinden de 4 yediniz ya, ondandır ;:p

yani bilemiyorum acaba cok mu onyargiliyim besiktas'a karsi, ancak nedense lucescu'nun ayrildigi seneden beri besiktas'i hic ama hic kaale almiyorum. arada sirada yeniyorlar fenerbahceyi, ancak o maclarda bile sanki kayserispor'a yenilmisiz gibi hissediyorum. maclardan evvel besiktas'in maci kazanmasinin imkan ihtimal dahilinde olmadigini dusunuyorum. esasen benzer seyleri gs bjk maclarinda da hissediyorum. gecen sene inonudeki bjk-gs maci bittiginde acikcasi gozlerime inanamamis, bir kac kez gozlerimi ovusturmustum maci gercekten besiktas mi kazandi diye. o yuzden bu macta yine imkansiz goruyorum besiktasin kazanmasini. kadrolara bakiyorum, her mevkide fenerbahce daha ustun gorunuyor, fenerbahcenin sorunlu oldugu dusunulen savunmasi bile besiktasin ferrrari sivok ikilisinden daha iyi bana kalirsa. neyse, galiba asil sorun besiktas'i bu kadar kucumsenecek hale getiremeyi becerenlerde.

birader yazdiklarin çok saçma...6 7 sene besiktasi kadiköyde yenemezken çildiran insanlari biliyorum!

bu arada gözlerine inanamadigin takim size 4 atti!!!

ve üstelik fenerin kadrosu bjkden iyi diyenlerede sasiriyorum...ben besiktasin ki daha iyi demiyorum ama arada pek fazla fark yok, sanki fenerin kadrosu okadar üstün!

son 5 yilin tabelasina baktigimizda bjknin az puani su 2 berbat senesinden kaynaklaniyor! ama son 3 sezona bakinca bu sene 10 puan fazla geçen sene fb ile ayni gsaraydan 6 puan gerida, 2 sezon evelde fenerden 9 puan geride, gsaraydanda 5 puan önde

bu nedemek oluyor? bjk 3 senede bjk 205 puan, fener 204 puan, gsaray 196 puan almis durumda!

bu arada ben gsarayliyim, bjkli degil ama biraz mantikli yorum yapin lütfen!

klasik bir antu yorumu olmuş bu da :) zaten bu tarz insanlara göre her daim fenerbahçenin oyuncuları en iyidir de kazayla birşeyler olur kazanamazlarsa. (futbol mu? o da ne canım, maçtan önce bakarsın kadrolara kimin oyuncuları daha pahalıysa ona yazarsın 3 puan)

denizlispora sırf kümede kalmak için kazandılar diye yıllardır kin besleyen bir camianın sözleri bunlar. "bjkye yenilmek kayseriye yenilmek gibiymiş"... ikisinden de 4 yediniz ya, ondandır ;:p

yazinin geneline baktigin zaman fenerbahcenin oyuncularinin en iyi oyuncular oldugunu degil, besiktasin oyuncularinin hem fenerbahce hem de galatasaray'dan daha dusuk kalitede oldugunu soyluyorum. ikincisi daha iyi oyunculari olan takimin maci (ya da kupayi, ya da sampiyonlugu) kazanacagi gibi bir yorumda da bulunmuyorum, zira hem besiktas, hem kayseri fenerbahceyi yenmisler, dedigin gibi dorder tane de atmislardir. ucuncusu, futbol olarak ele almaktan bahsetmissin - yani besiktas takimi iyi bir futbol mu oynuyor? iyi futbol oynayarak mi "surklase" etti ligi?

ayrica kimseye kin besledigim falan da yok, asil seninki biraz ezbere bir yorum olmus.

Cevap: TFF Süper Kupa | Beşiktaş - Fenerbahçe | 2 Ağustos 2009 | 21.00

Beşiktaş, Fenerbahçe'ye göre daha hazır durumda. Bence Beşiktaş alacak kupayı.

Normal süre berabere biter,maç uzatmalara gider.Penaltılara zor kalır diyorum.Ha bu arada Güiza'nın banko golü var,adam Bjk'yi çok seviyor. :D

Beşiktaş'ın kadro daha oturmuş, hazır görüntü çiziyor. Fenerbahçe'nin takım olarak biraz daha zamana ihtiyacı var. Beşiktaş'ı favori görüyorum. Bakalım Nihat oynayacak mı?

Kupa maçı olmasa Fener alır derdim :)

Beşiktaş alacak bu maçı

Penaltılara kalırsa Fener alır:D

İkisini de zerre sevmem.

Yesinler birbirlerini, bol bol sakatlık falan olsun.

Cicili bicili bir maç seyredelim.

Üst Alt