TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos

Bu Burak daki surat ne boyle. Takim kupa kazanmış azıcık gül be arkadas.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Evet dün triplerdeydi. Fatih Terim yanina gitti, yüzüne bile bakmadi hocanin.

Bu yüzden hep tartisiyoruz zaten. Burak gibi adami yedek birakirsan sorun cikartir. Tripleri hic cekilmiyor.

Evet, bence yedek kalmayi hakedecek bir futbolcu da degil Burak bu dönemde. Üzülmekte mutlaka hakli ama malzeme vermesine gerek yok.

Ben begendim acikcasi. Ortalari vs. cok etkiliydi. Zaten o bölümde Fenerbahce tehlikeli olamiyordu ama yinede begendim.

Amrabat Türk olsa biraz daha sabirli olabilirdim ama yabanci olarak yeterli görmüyorum. Chedjou´yu yok etmeye degmez.

Yine geliyoruz Arda´ya. Amrabat´in yaptigi defansif katkiyi Arda da yapar, hücumda da 3 kat etkili olurdu. Ah ah

Arda olsa zaten bunları konuşmamıza gerek kalmayacak..

057060e802cd11e38f6e22000a9e07ed_7-e1376291270734-530x365.jpg

Erman sol kanada monte edilmeli bu saçma yabancı kuralı nedeniyle.Dün etkisizdi ama ben inanıyorum iyi olacaktır.Gökhan'ın hiç güven vermediğini gördük.Bu durumda Chedjou-Erman ikilisini tercih etmeliyiz Gökhan-Amrabat ikilisine..

Oldu Erman'ı koyalım Amrabat'ın yerine. Hakan Balta'nın kanadı yol geçen hanı olsun. Oh valla. Amrabat ve Selçuk kapattı dün Hakan Balta'nın kanadını.

Erman bu takımın oyuncusu değil. Ben de veririm top ayağıma geldiğinde 1 saniye içinde pas.

Bu arada Ümit Davala da iyi pratik yapti Imparator´un yoklugunda :)

ATV Imparator´la röportaj yapmak isterken "Sözü gercek kahramanlara birakiyorum" demesi, sözü Ümit ve Hasan´a birakmasi da cok hostu.

maçın özeti Melo.

yerine başkasını almaya çalışanlar utansın.

onu başkasına tercih edenler utansın.

Maçın başında penaltı noktasını boşaltıp Sow'a al da at dediği pozisyon gol olsa, bunu mu diyecektiniz?? Maçın kalanında iyiydi Melo, ama böyle kritik hatalar yaptığı sürece böyle büyük laflar etmek, hayal dünyasında yaşamayı tercih etmektir.

Alper kim ya? Türk futbolu bu adamdan medet umuyor? Çok iyi dikine gidip etkili oluyor denen adam geçen sene kaç asist yapmış kaç gol atmış??? 2-3 tane...

Pasaportu yüzünden biz de almak zorundaydık belki ama şu anda olsa ne olacaktı yani? Melo yerine mi oynayacaktı. Ellerinde patladı, çok belli...

Türk futbolu Alper'den medet umduğu için şu anda bu hallerde zaten milli takımda 10-15 sene herhangi bir başarı hayalden de öte. Adam gibi oyuncu yok şu anda...

Üst Alt