TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | SÜPER KUPA GALATASARAY'IN!| 11 Ağustos

Cevap: TFF Süper Kupa | Galatasaray - Fenerbahçe | 11 Ağustos

Yanlış bilmiyorsam Fener'de Volkan,Meireles cezaları nedeniyle Gökhan Gönül'de sakatlığından dolayı oynayamayacak. Bizde ise Sabri cezasından dolayı oynayamayacak, hocamız da takımın başında olamayacaktır.

Volkan'ın yerine son iki sezondur süper kupa maçlarında zaten Fehmi kaleyi koruyordu bizim maçta da yine o koruyacaktır, geçen sene yaptığı hata çok makbule geçmişti bu sefer de bir ikram yaparsa güzel olur.

Defans hattında Gökhan'ın yerine büyük ihtimalle Topuz oynayacaktır, bu bölgeleri oldukça eksik tek bek özellikli oyuncuları Gökhan Gönül onun olmadığı her maç zorlanacaklardır, bu maçta da bu kanadı oldukça zorlarız. Yabacı sınırından dolayı Bruno-Yobo-Kadlec üçlüsünden ikisi oynayacaktır tahminen, umarım Bruno-Egemen veya Bekir tercihini yapar Ersun.

Orta sahada Topal emniyet olarak defans dörtlüsünün önünde görev alır önlerinde Emre ve Alper olur diye tahmin ediyorum, çıkabilecek en iyi orta saha bu şekilde olacaktır yine umuyorum farklı bir deneme yapar Ersun.

İlerde de geçen seneden kalma Kuyt-Sow-Webo olacaktır. Stoch veya Krasic'i kullansa biizm için daha iyi olur diye tahmin ediyorum.

Bizim kadromuza baktığımız da kaleyi -daha takıma katılmamış da olsa- Muslera koruyacaktır.

Eboue-Semih-Riera üçlüsünün yanına Gökhan-Chedjou veya Dany eklenecektir. Orta sahada Melo-Selçuk-Engin olur diye tahmin ediyorum,Hamit'in sakatlığı var ve tam olarak yükleme yemiyor kampta bu nedenle orta saha da Engin'e forma verir diye düşünüyorum.

İleri üçlü zaten Allah'ın emri Sneijder-Burak-Drogba.

Bu diziliş ve kadro kalitesiyle rahat rahat kazanmamız gereken maçtır ama tabi ki oynanmadan kazanılamıyor. Yer,zaman ve özellikle hakem kalitesi de maçı etkileyecektir.

Allah yardımcımız olsun...

Geçen sene Ujfalusi,Melo ve Burak gibi isimler oynamazken ezici bir futbolla kupayı almıştık. Bu sene iskelet isimler (Drogba-Selçuk-Sneijder-Melo) sakatlanmazsa rahat alırız gibi. Ancak beni tedirgin eden defansın solu ve Chedjou'nun uyum süreci.

Kayseri'de olması da cok güzel oldu.Canlı canlı çakacağız bu sefer :)

bu salaklar ön eleme oynayacağı için maç tarihi başka bigüne ertelenebilir.

Cevap: TFF Süper Kupa | Galatasaray - Fenerbahçe | 11 Ağustos | ATV

Tempobet iddia oranlarını açıklamış

Galatasaray 2.40

Beraberlik 3.20

Fenerbahçe 3.00

Cevap: TFF Süper Kupa | Galatasaray - Fenerbahçe | 11 Ağustos | ATV

e6W5lut.png

Yedekler:Eray,Gökhan,Balta,Erman,Engin,Yekta,Umut

Üst Alt