TFF Süper Kupa | Galatasaray (2)0-0(3) Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa | Galatasaray (2)0-0(3) Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos

Fatih terim aslan gibi Galatasaraylı şuanki takıma üzülüyordur ama onu takımdan gönderip Galatasarayı bitirenler ve onun destekçileri kına yakıyor olabilirler.

Alın şampiyon takımımız ne hale geldi siz hala fatih terim aşa fatih terim yukarı takılın.

Ben sana birsey söyleyim mi fatih terim istese Ünal aysalida göndertirdi danısıkli dövüş bunlar adamlar yan yana kah kaha atiyolar hala laf çarpıyonuz ben Galatasaraylıyim Galatasarayli kimse umurumda değil

Ben sana birsey söyleyim mi fatih terim istese Ünal aysalida göndertirdi danısıkli dövüş bunlar adamlar yan yana kah kaha atiyolar hala laf çarpıyonuz ben Galatasaraylıyim Galatasarayli kimse umurumda değil

Fatih terimin kimseyle işi yok çıkar işini yapar, onun işini yapmasına engel olanlar bugün Galatasarayı uçuruma sürüklüyorlar.

Bende Galatasaraylıyım takımımın başarısına bakarım.

Fatih terimin kimseyle işi yok çıkar işini yapar, onun işini yapmasına engel olanlar bugün Galatasarayı uçuruma sürüklüyorlar.

Bende Galatasaraylıyım takımımın başarısına bakarım.

Sen Başarılı olduğun zamanlarda tut Galatasarayı fatihi korumayın bana bak karşılıginda stadda açtılar kimse bedavaya birseyler vermedi Galatasaray a terimi terim yapan Galatasaray dır.

Sen Başarılı olduğun zamanlarda tut Galatasarayı fatihi korumayın bana bak karşılıginda stadda açtılar kimse bedavaya birseyler vermedi Galatasaray a terimi terim yapan Galatasaray dır.

Doğruya doğru yanlışa yanlış diyeceksin, öyle ben kötü gün taraftarıyım numaralarına gerek yok, kimse kimseye Galatasaraylılığını ispat etmek durumunda değil.

Fatih terim takımı şampiyon yapıyormuydu ? Yapıyordu. Peki neden gönderildi ? Açıkla bana lütfen.

Galatasarayı destekleyeceğiz diye yanlışları görmezden gelemeyiz.

Doğruya doğru yanlışa yanlış diyeceksin, öyle ben kötü gün taraftarıyım numaralarına gerek yok, kimse kimseye Galatasaraylılığını ispat etmek durumunda değil.

Fatih terim takımı şampiyon yapıyormuydu ? Yapıyordu. Peki neden gönderildi ? Açıkla bana lütfen.

Fatih Terim başarısından dolayı gönderilmedi.Zaten başarılarına laf ettiğimiz yok.

Vallaha Gürsu senin Galatasaylılıgıni Bilmem ama benim Galatasaraylılıgım Allahla benim aramda sözüme de inanmıyorsanda gece gece boş muhabbet yapamıcam.

lan bak görün çok yararımıza oldu oğlum bu maç,bende sıfır üzüntü.koray ve furkan ilk11 i görecek diye düşünüyorum.belki bi berk ünsal sürprizi falan.hoca yoktan var eden biri çünkü.

Şike yapmış bir takıma yenilmemeye karar vermiş konsantre olmuş onuruyla mücadele eden bir tek Muslera vardı galiba takımda.Ulan saha dışında yenilmek üzereyiz heriflere.Her türlü konuda kontrolü ellerine almak üzereler.Bu gidişe dur demenin yolu saha içinde mücadele,hırs ve alınacak bir galibiyetle birlikte orada bulunan şahıslar altlarına s.çırtmaktan geçiyordu.Ama bizim top tepicilerimiz ne yaptı ruhsuz ruhsuz sahada dolanıp durdular.Selçuk,Telles,Yasin,Veysel,Burak,Yekta,Hakan balta,Umut,Aydın kesinlikle takımdan bir şekilde uzaklaştırılmalı kulübün geleceğinin ne durumda olacağı kesinlikle buna bağlı.

Ayrıca bu hazırlık maçları takımı gelecek sezona en iyi şekilde hazırlamak ve formayı kapmak için en iyi şekilde mücadele eden formda futbolcuları görmek için yapılmıyor mu? Ee be Prandelli reis seni sevdik iyi hoş adamsın da sen o hazırlık maçlarında en çok göze çarpan ve yine o sıkıcı maçlarda takıma hareket kazandıran Amrabat,Furkan özçal,Emre Çolak gibi formda isimleri nasıl olur da kızağa çekersin.Özellikle Amrabat'ın kendini beğenmiş biz Galatasaray taraftarının ve neredeyse her yıl değişen teknik direktörlerimizin gözüne girmek için artık uçması felan gerekiyor heralde.

Ben bu seneden bişey beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum, prandelli seneye daha başarılı olacaktır, bu sene bence bjk şampiyon olacak..

Kim müdahele ediyorsa etsin ama düzelsin bir şeyler.

Muslera

Eboue ujfa semih balta

Selcuk melo

Engin emre

Elmander necati

Kadrosuyla oynadığımız o istikrarlı ve kıskandıran futbolu bir daha uzun yıllar göremeyeceğiz korkusu kötü olanı. Ruhsuz bir oyun vardı.

bakin ben ve bir kac kisi bu yazicaklarimi gecen senenin basinda buraya yazdigimizda kufur yemistik... bu takima degil 2 tane kaliteli forvet, ustune 2 tane kaliteli defans alsalar bile (ki alamazlar) bu takimdan bir cacik olmaz. takimin 60% bir bolumu kazmalar ile dolu ve bu adamlari yollayip yerine kaliteli turk oyuncular alamiycaklari icin, yine en azindan 2-3 senemiz maf olacak'ki suan ikinci senesindeyiz. fatih terime takimdan gittigi her donem, geride enkaz birakmistirki, fatih terimi ne kadar sevsenizde bunu inkar edemessiniz.

allah belami versin, son 10 senedir ilk defa bir derbi macini izlemedim. sizde izlemeyin bu takimi yoksa gecen seneki gibi yine butun sene kanser olucaksiniz.

Maci seyredemedim.

Az once youtube'den ozetlere bakabildim. O nedenle macin tamami hakkinda yorum yapamiyorum.

Kupayi kaybetmisiz. Rakibi tebrik ederim. Yalniz kafama takilan iki soru var:

Birincisi, Melo’nun penaltisi sonrasi yaptigi hareketten dolayi Volkana kirmizi vermek yerine Melo’ya sari veren hakemlerle koca sezonu nasil tamamlamamizi bekliyorlar.

Ikincisi, yine Volkan’in mactan sonra verdigi igrenc demeci gormezden gelecek ya da goz boyamak icin kucuk bir cezayla gecistirecek federasyonun tarafsiz olduguna kendileri inaniyorlar mi?

Maci seyredemedim.

Az once youtube'den ozetlere bakabildim. O nedenle macin tamami hakkinda yorum yapamiyorum.

Kupayi kaybetmisiz. Rakibi tebrik ederim. Yalniz kafama takilan iki soru var:

Birincisi, Melo’nun penaltisi sonrasi yaptigi hareketten dolayi Volkana kirmizi vermek yerine Melo’ya sari veren hakemlerle koca sezonu nasil tamamlamamizi bekliyorlar.

Ikincisi, yine Volkan’in mactan sonra verdigi igrenc demeci gormezden gelecek ya da goz boyamak icin kucuk bir cezayla gecistirecek federasyonun tarafsiz olduguna kendileri inaniyorlar mi?

biz fener degiliz, baskette son maca cikmadik, futbolda'da cikmayiz. tff'nin o zaman biyerleri tutusur.

Ahh fatih hoca ahh. Nasil bir oyuna getirdiler bizide senide.

euro---a-bundle-of-money-c1d5d6.jpg

Üst Alt