TFF'den Açıklama! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

Ezikce bir aciklama olmus, ama bence net bir sekilde, biz sikeye göz yumuyoruz ve kabul ediyoruz, ama Galatasaray yaptirmiyor demek istemisler herhalde. Bu TFF kimseye gereken cezalari vermez. Hele hele lig oynanirken hic vermez.

bu aciklamayi yapanlari

köylerde ev bekciligi yapan canli varya

onun afterrine sokup sokup cikartmak lazim :mad::mad:

Türk futbol tarihi Galatasaray'ı affetmeyecek diyen TFF, Türk futbol tarihini Galatasaray'ın yazdığını biliyor mu acaba?

Cevap: TFF'den Aç?klama!

Sizi günaha sokmak istemem ama gürcana twitterdan bir ?eyler yazmak laz?m ;)

Twitter hesabim yok. Hesabi olan biri su assagidaki mesaji gurcan bilgic'e yollayabilirmi

"Yapilan aciklamalar yeni sezonda sikeci pisliklerle ayni ligde oynamak istemeyen serefli takim tarafindan yapilmistir gibi gedi bana."

Türk futbol tarihini gördüğü en büyük şerefsizler bunu bilsin ki o tarihi biz yazdık. Tarih namusluyu hatırlayacaktır namussuzu da.

Twittere olan bi arkadaş şu bunaknecatininoglumalakgürcana bi küfretsin ya valla günahı benim boynuma olsun.

Şöyle bir ağız dolusu küfür edesim var.Fb li olduğunu her seferinde bu kadar alenen belli etme be adam.Bir kere de cevap verme altta kal.Yüzsüzlük diz boyu.

Federasyon yönetimi gene şahane ve eğitici nitelikte açıklamalarda bulunmuş. Herkesin bu açıkları dikkatle dinlemesi lazım. Nasıl bir insanın yüzü kızarmaz, nasıl karakter yoksunu olunur, nasıl şike,şaibe, eyyam kollanır bu açıklama ile çok güzel dersini vermişler bu öğelerin.

Bir insan evladının yapmaması gereken davranışları kendi üzerinde fedakarca uygulayarak veren federasyona sevgi (!) ve saygılarımı (!) sunuyorum....

Osman Bolukbasi' nin Menderes'e ithafen soyledigi bir soz bugunu ve belki de yarinlarimizi aydinlatiyor

hatirlatayim sevgili federasyon baskanimiza;

" onlar calarken suc degil de ben soylerken mi suc?"

Bilmem ne demek istedigim anlasiliyor mu sayin federasyon baskanim?

Üst Alt