TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

UEFA ve FİFA ikna edilme aşamasına gelmiş olabilir. Benim anladığım kadarıyla bu kurumları "bu takımlar ligden düşerse Türkiye de futbol yara alır" diyerek ikna ettiler.

Ama işin aslının öyle olmadığını bunlara gösterelim. Şike yapan kulüplerin ligde kalması insanları futboldan uzaklaştıracağını iyi bir şekilde FİFA ve UEFA ya anlatalım...

Koskoca Fransa ,İtalya ikna edemedi UEFA'yı da, Türkiye'mi ikna edecek..UEFA tarihinde şike yapıpta affedilen bir kulüp var mı? onuda geçtim UEFA tarihinde şikeyi korumaya cüret edipte başaran bir ülke var mı? tek bir örnek verebilirmisiniz?

Eğer şikeciler düşürülmezse UEFA, şikecileri + TFF'yi birlikte düşürecek. Mayısta göreceksiniz. Sene sonu şenlik var.

Cevap: TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

boşuna ortalığı ayağa kaldırdı köpek medya.bu şerefsiz maa görevde daha fazla kalamaz. eninde sonunda istifa edecek her türlü. küme düşmede olacak.muhammet yaymaz adlı abimiz haklı ama tek bi farkla... mayıs öncesi şenlikler olacak.

Tarihi toplantı!Peh!!!!

Şuana kadar hep kararları erteleye erteleye bu durumlara geldik.Bakalım 26 Ocak'tan sonra ne gibi maskaralıklarla karşılaşıcagız.Valla neredeyse 1 sene karar vermeden durdunuz ya sizi tebrik ediyorum,gercekten büyük iş başardınız!

Beni en cok üzen şey ne biliyormusunuz,milletinin gözünün icine baka baka şerefsizlik yapmaları.Ben güzel ülkemizin yine bazı maskaralıkları oldugunu biliyordum ama bu kadarını da hic düşünmemiştim.Önce yasa degiştirdiler,şimdide kulüpleri kurtarmaya calısıyorlar.Hemde vicdanları delik deşik ede ede!Ama tarih hicbir zaman bu yapılanları unutmayacak,ileride torunlarına anlatır FB liler,vicdanları yaralıya yaralıya kendilerine nasıl kıyak yapıldıgını...

Ulan TFF, bir karar veremediniz... hem kendinizi hemde Türk Futbolunu rezil ettiniz... Yaziklar olsun

Cevap: Son Dakika | TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

Koskoca Fransa ,İtalya ikna edemedi UEFA'yı da, Türkiye'mi ikna edecek..UEFA tarihinde şike yapıpta affedilen bir kulüp var mı? onuda geçtim UEFA tarihinde şikeyi korumaya cüret edipte başaran bir ülke var mı? tek bir örnek verebilirmisiniz?

Eğer şikeciler düşürülmezse UEFA, şikecileri + TFF'yi birlikte düşürecek. Mayısta göreceksiniz. Sene sonu şenlik var.

oo bahar şenliklerine bayılırız akıyomuyuz forumca :D

suan olan olaylari avustralyadan takip ediyorum utaniyorum nasil bir duzen var bizim ulkemizde yaaaa.. hala 3 sinif ulkeler gibi yonetiliyoruz..

uefa eğer federasyonun bir kereliğine af edelim eksi puan verelim olayını kabul etmez bunu unutsun herkes.eğer ederse günün birinde biriside aynı haltı yer ve ona yaptın banada 1 kerelik af ver der.Uefa bunu göze alır mı?herkesi kendileri gibi mi zannediyorlar.Uefa senin talimatnamen ne diyecek.ona uy diyecek.haaaaaa ben ülkemde bu kararı alamam o akdar yüreğim yok derse bizimkiler ozaman uefa da peki ozaman sizin yerinize biz alırız der.oda ne olur.fb hem küme düşer ve birkaç takımda onunla beraber gider hemde ülke olarak 3 minimum 5 yıl yeriz.fb giderse ekonomi bozulur diyenlerde bu alınan karardan sonra ne yaparlar bilemiyorum.elde ne lig kalır ne marka değeri nede avrupa.Uefa kesinlikle tff ye itimat etmez eğer ederse gelecekte olan herhangi bir olayda karar veremez.Uefa adamın kanını alır.

hersey uefaya bagli

sonra tffye

men riske ragmen sacma sapan kararlar verirse tff, sözün bittigi yer olur zaten

Üst Alt