TFF'den Yabancı Sınırı Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Yabancı Sınırı Açıklaması!

Uzun söyledi ya

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onun soylemesi sahsi gorusudur , buna tff ve esasen klupler birligi karar verir

hem 10 gun evvel bu konu tartisilirken tff baskani acik acik kameralar onunde klupler birligi ne gorus bildirirse ona uyulacak demedi mi ?

kulaklarimla duydum gozlerimle gordum

hem 10 gun evvel bu konu tartisilirken tff baskani acik acik kameralar onunde klupler birligi ne gorus bildirirse ona uyulacak demedi mi ?

Aynı gün Teog un kaldırılması gerektiğini düşünüyorum da demişti Teog bugün kaldırıldı.

Cunku dogrusu oydu ve yapildi

ama dogrusu yabanci kisitlamasi degil , fark burada

teog sevilen ve devamindan insanlarin memnun oldugu bir sistem degil ama yabanci konusundaki mevcut sistem herkesin destegini almis durumda

Kimsenin doğrusunu yapma gibi bir amacı yok.Yaranmak için üstleri ne derse onu yapıyorlar.Doğru-yanlış,gerçek-yalan,faydalı-faydasız,bilimsel-hurafe hiç kimsenin umrunda değil.

değişmesine imkan yok , izin vermiyoruz.

akp seçim anketi yaparken yabancı sınırını da sorsun bakalım.

Zaten bence kritik nokta o.Siyasetçiler her şeyi oy için yapıyorlar.Bizim de yabancı sınırlamasının kaldırılmasını istemeyenler olarak ne kadar yüksek oy potansiyelimizin olduğunu göstermemiz gerekiyor.Twitter ı etkin kullanmak bizim işimize çok yarar bu süreçte.

Zaten bence kritik nokta o.Siyasetçiler her şeyi oy için yapıyorlar.Bizim de yabancı sınırlamasının kaldırılmasını istemeyenler olarak ne kadar yüksek oy potansiyelimizin olduğunu göstermemiz gerekiyor.Twitter ı etkin kullanmak bizim işimize çok yarar bu süreçte.
Siyasiler twitter'ı iplemiyor pek , taraftar gruplarının toplanıp ortak çağrı yapması ve içlerinden en azından %50'sinin iktidara oy veridklerini hatırlatmaları gerekiyor.

Siyasiler twitter'ı iplemiyor pek , taraftar gruplarının toplanıp ortak çağrı yapması ve içlerinden en azından %50'sinin iktidara oy veridklerini hatırlatmaları gerekiyor.

İçimizden bir gönüllü seçelim bu kişi gidip ''Sayın cumhurbaşkanım ben bir taraftarım,sayın cumhurbaşkanım ben bir taraftarım'' diyerek dekoderini cumhurbaşkanın önüne atsın belki işe yarar.

Özdemir vs gibi adamlar cumhurbaşınını ikna edecek ya da yabancı sınırı geri gelecek başka çıkar yol yok, şu son iki günde cılız da olsa karşıt seslerin çıkması beni biraz umutlandırdı açıkçası.

Son düzenleme:

Stadyum ismide şahsi görüştü komik olmayalım lütfen

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray şampiyon olursa yabancı kuralı gelecek işte neyin kafasını yaşıyorsunuz bu kadar basit. Mancini zamanındada öyle yapıp takımı durdurdular ve birsürü borca girdik yerli boklarından.

Yabanci siniri haziran 2012, yada cok daha öncesinden degismesi kararlastirilmisti. Yani daha 2012/2013 sezonu baslamadan. Bizim yönetim nedense, olay son raddeye gelene kadar hic bir girisimde bulunmadi, bu yüzden herkes birden degistirildigini zannediyor. Ancak olay coktan kararlastirilmis, aciklamalar yapilmisti.

Bugün icin ise önemli olan, hamlelerimizi simdiden yapmamiz lazim hatalardan tecrübe cikararak, bu sinira karsi. Bir sey degistirir mi bilmiyorum, sonuc olarak bu sefer Erdogan´in direk aciklamasi var. Ama 2019/2020´ye iki ay kala baslarsak calismaya yine, zaten bir sansimiz olmaz.

Ayni sekilde bu yabanci siniri da pat diye degismez, ama birsey yapabildigimiz sürece, o süreyi taraftarda, yönetimlerde verimli kullanmali.

Son düzenleme:
Üst Alt