TFF'ye ve Fatih Terim'e Dava Açılmalıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'ye ve Fatih Terim'e Dava Açılmalıdır

Bildigim kadariyla Milli takimda sakatlanan oyuncular icin tazminat alinabiliyor.

Hem Sigh icin hemde Serdar icin isteyelim

Tam olarak nasildi bilmiyorum ama milli takimda sakatlanan adam icin her kacirdigi gün mü yoksa her kacirdigi mac icin mi ne tazminat alinabiliyordu.

Tam olarak nasildi bilmiyorum ama milli takimda sakatlanan adam icin her kacirdigi gün mü yoksa her kacirdigi mac icin mi ne tazminat alinabiliyordu.
Dursun ve saz arkadaslarinin haberi bile yoktur tazminat alabileceklerinden.
Kaldi ki, eger bunlar TFFye tazminat istemeye gitse TFF bunlardan tazminat alir. Olan yine kulüp kasasina olur.

YAĞIZ@Senfo10
Serdar kendi takımında sakatlıktan dolayı kadroya giremezken, Milli Takım'a çağrılıp 180 dakika oynatıldı. TFF'den ödeme talep edilmeli.

YAĞIZ@Senfo10
@Senfo10 2011'den beri Milli Takım kampındaki her oyuncu Houston Casualty Company ile sigortalanıyor, bu sigortaya müteakip-

YAĞIZ@Senfo10
@Senfo10 sakatlanan oyuncunun kulubu BAŞVURUDA bulunursa, federasyon oyuncunun sakatlık süresindeki maaşını kendi bütçesinden ödüyor*

Başvuru hakkı varmış.Sigthorsson ve Serdar için zararı karşılamaları lazım ama Dursun TFF'ye ayıp olmasın diye başvurmaz.

Serdar'ın sakatlığı geçmiş olmalı ki MT'de boy gösterdi. Karar verici Terim olabilir ama hem kulüp hem MT doktorlarının raporlarını görmek lazım.

Bir de 28 gün ve üstü sakatlıklarda FIFA ödeme yapıyor diye biliyorum.

Zaten sigortson ve serdar için para almamız lazım. Bizim super yonetim bunu biliyor mudur acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ülkede önüne gelene hain diyorlar bizede derler ne derlerse umrumda değil sabotaj cı parator ve tff dava açılmalı

Üst Alt