The Big Bang Theory - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Big Bang Theory

Cevap: The Big Bang Theory

Hayır o değil de upload hızım download hızımdan daha yüksek şu an.1 gün demiştim ya 2 günü bulacak bu gidişle :)

Cok güzel bir site var. Indirmeden altyazili, kalite harika.

PM'den atabilirim istersen, indirmene gerek yok, zaten her bölümü 20 Dakika.

Düblajla izlenmez ama, altyazili güzel oluyor.

Zaten altyazılı indiriyorum.Hacı beğenirsem benim arşivime katmam lazım bu diziyi, o yüzden indirmeden izlemeye başladıktan sonra beğenirsem inidiririm muhakkak.Zaten ofisteyim şu an, iş güç var onlarla uğraşırken dizi de arkaplanda iniversin akşam evde izlerim artık.

Cok güzel bir site var. Indirmeden altyazili, kalite harika.

PM'den atabilirim istersen, indirmene gerek yok, zaten her bölümü 20 Dakika.

Düblajla izlenmez ama, altyazili güzel oluyor.

Başladım izlemeye, 6 bölüm izleyebildim henüz yoğunluktan dolayı ama epey sardı, beğendim.Kaç sezon yayınlandı bilmiyorum ama bu hızla gidersem bitmez heralde :)

An itibari ile 2.sezonu indirmeye başladım 12.5 gb 6 güne ancak iner bu hızda :)

Başladım izlemeye, 6 bölüm izleyebildim henüz yoğunluktan dolayı ama epey sardı, beğendim.Kaç sezon yayınlandı bilmiyorum ama bu hızla gidersem bitmez heralde =))

4 Sezon. En vasat sezonu 2. sezondu digerlerine göre ama iyiydi yinede. Sonra gittikce güzellesmeyede basliyor ama 1. sezon harika. :)

4 sezonu da bitirdim. Yeni sezonu merakla bekliyorum. Gercekten muthis bir dizi. Hala izlemeyen varsa tavsiye ederim.

Bu diziyi izlemeyi düşünüyorum ama o kadar hızlı konuşuyorlar ki altyazıya yetişemem diye korkuyorum açıkçası. :D

Üst Alt