The Hobbit: Part 1 (Çekim Aşamasında) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Hobbit: Part 1 (Çekim Aşamasında)

Cevap: The Hobbit: Part 1 (Çekim Aşamasında)

Ben lisedeyken çekilmekte olduğu söyleniyordu; üniversiteyi bitirdim hala çekiliyor..

2012 nin aralık ayında part 1, 2013 ün aralık ayında ise ikinci part vizyona girecek. Çekimler 2011 başından beri prodüksüyon olarak devam ediyor. Merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim

sana karşı pozitif elektrik aldım abi sağolasın . kafamda soru olursa direk sana gelecegim

Ahada Fragmani

[video=youtube;JTSoD4BBCJc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JTSoD4BBCJc[/video]

resmen gözlerim doldu ya.......

The Lord Of The Rings'in devami'nin cikmasini cok istiyordum, sonunda cikacak!

Bu arada oyunu da muthis. Bilmiyorum kac tane oyunu var ama yillar once 1 tanesini oynamistim, cok guzeldi.

Fragman'i cokta begendigim soylenemez. Isimlerini unuttum ama sanirim Lord Of The Rings'in ilk 3 filmlerinde ki bazi oyuncular yok, mesela su 2 uzun sacli adamlar birde cuce vardi yanlarinda ama o oynuyormus. Oteki 2li yok galiba, onlarsiz tadi mi olur yahu ...

Fragman'i cokta begendigim soylenemez. Isimlerini unuttum ama sanirim Lord Of The Rings'in ilk 3 filmlerinde ki bazi oyuncular yok, mesela su 2 uzun sacli adamlar birde cuce vardi yanlarinda ama o oynuyormus. Oteki 2li yok galiba, onlarsiz tadi mi olur yahu ...

Çünkü Hobbit'in senaryosunda yoklar. Hobbit kitabını okusaydın bilirdin. Bu kitapda Yüzüklerin Efendisi'nden önceki zamanı anlatıyor. Bilbo Baggins'in gençliği.

ayrıca hobbit yüzükler'in efendisi serisinden önceki olayları anlatan bir kitap. fazla savaşlı,dövüşlü film beklemeyin.

kaygan bir yorum olmus.

offf off of ... extended versiyonunu 3 kere normal versiyonlarınıda 6-7 kere izlemişimdir heralde LOTR serisinin favorimdir en beğendiğimdir hastası olduğumdur hemen gelsin buda ama december cok gec yaa :(

Üst Alt