The Last of Us: Part II - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunda ki köpeklerin etkisi tuhaf olmuş.

Bu konu oyun içinde sinir bozucu olacaktır benim için büyük ihtimalle

Oyun içinde bazı özelliklere Upgrade seçenekleri olacak.

Mesela elli silah ile nişan tuttuğu an nefesini tutma özelliğini ekleye bilirsiniz. Böylelikle hedefi tutturmak daha kolay hale gelecekmiş...

Kızım... kaç yaşına gelmişsin. Nefes tutmasınıda mı öğreteceğiz sana bu yaştam sonra :(

Saçma bir uygulama olmuş naughty dog tarafından sanki.

Oyun içinde bazı özelliklere Upgrade seçenekleri olacak.

Mesela elli silah ile nişan tuttuğu an nefesini tutma özelliğini ekleye bilirsiniz. Böylelikle hedefi tutturmak daha kolay hale gelecekmiş...

Kızım... kaç yaşına gelmişsin. Nefes tutmasınıda mı öğreteceğiz sana bu yaştam sonra :(

Saçma bir uygulama olmuş naughty dog tarafından sanki.
o dedikleri eğer Sniper kullanırsan(her keskin nişancıların yaptığı gibi) olacak...birinci bölümde yoktu yani...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

birinciyi hâlâ oynuyorum....kız küfür edince insan gaza geliyor resmen ...oyunda Kış kısmı da tam bir efsane...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

naughty dog'da iyice kurabiye oldu

sözde şubatta çıkacaktı. lojistik problem vs demiş ama çıkart psn'de kutuluyu sonra satarsın ne gerek var tam millete oyun lazım en fazla satacağı zaman. saçma bir karar

ALDIĞI BU KARARDAN DOLAYI ND'Yİ KINIYORUM

fark etmez ps5 ile beraber cikabilir.
ff7 remake ve persona 5 royal var zaten su an. ghost of tsushima cikana kadar da idare eder beni herhal.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt