The Walking Dead - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: The Walking Dead

Son 2 bölümde 2 gece 1 gündüz işlediler.İyice suyunu çıkardılar o kadar zaman boşuna bekledik heralde.

Yazarlarda büyük sıkıntı var.

walking-dead-hugs.jpg

Ben bile daha iyi senaryo yazardım . Sıçtılar son bölümle birlikte sıvadılar . Haftayada tüy dikerler .

Abi bu diziyi çok seviyorum ama son bölüm felaketti ya hiç beğenmedim ama bu bölümden umutluyum bol aksiyon göreceğiz.

ilk sezonda meksikali hasta bakicisi cetesi hikayesine 30 dk, bolum sonundaki muthis zombi saldirisina 4 dk ayirdiklari zaman dizinin notunu vermistim

LESH/10

yahu allah kahretsin arkadaş, öyle böyle değil acayip bozdular diziyi. zombi hayranı olmasam bakmam bile ama çizgi roman hatrına bakıyoruz. olayı iyice muhteşem yüzyıl'a,pembe diziye bağladılar. son bölümlerde zombi zahnesi yok şaka gibi. samanlık'a giden gleen'in durumuna çok güldüm o ayrı :D

son bölümde sonuna kadar hiç bir ekşın yoktu.. tam bir leşti.. kızı hala bulamadılar oda ayrı bi konu bütün sezonu kızı aramakla geçirecekler galiba..

harbiden bütün sezon bir kızı aramakla, karı kimden hamile sorusu ile geçiriyorlar. diziyi türk senaristler ele geçirdi diye düşünüyorum.vallaha yazık.

2. sezon komple leş.Olaylar nasıl gelişti,bu illet nasıl ortaya çıktı,hükümet nerde,asker nerde,diğer insanlar nerde göstereceğinize çayır çimen izletiyorsunuz bize.Lauren Cohan ve ilk sezonun hatrına izliyorum.

Son 2 bölümde hafiften hareketlilik var.Deli kızın şehre inmesi zombilerle atış talimi yapması falan gene iyiydi.

Sen git süper bir ilk sezon çek. Ondan sonra Frank Darabont'u kov yerine artık Birol Güven'i mi aldılar ne yaptılar güzelim dizinin içine et. Tamam kardeşim salt aksiyon olsun istemiyoruz. Karakter tahlilleri,insanların birbirleriyle olan ilişkileri önemli bu dizi için eyvallah ama şu Sofia denen lanet çocuğu bulun artık. Bütün sezonu bu kızı aramakla mı geçirecekler anlamadım ki.

Artık birinc sezonun keyfine ulaşması lazım. Sürekli karakterleri birbirleriyle kavga ettirmenin prim yapmadığının farkına varmalı yapımcılar. Ayrıca ekibe harket getirecek yeni birine ihtiyaç var.

Üst Alt