Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Fear'ın son sezonu güzel gidiyordu son bölümlerde sapıttı, yaptıkları finallede kendinden nefret ettirdi. TWD uzun zamandır ivme kaybediyor, reytingleri falan da baya düşmüş sanırım. İlk bölümü izledim, devam etmek için yeterli motivasyonu bulamadım açıkçası. Mid season bitsin komple izlerim.

Fatih Ak

Tecrübeli Üye
Çok uzatınca boka sarıyor. Tadında bırakmak lazım. İyi ya da kötü bir final yapın bitsin gitsin

Ali Kenan Atay

Parçalı Üye
her sezon kötüye gidiyor. gereksiz yere uzattılar. bölümlerin çoğu sıkıcı.
umarım helikopter konuyu biraz değiştirir

Yunus Emre Bahçivan

Tecrübeli Üye
Çok duyar kasıyorlar ya hızlıca öldürsünler şu Negan'ı.
Ayakta olan devletler var yüksek ihtimal. Rick'in ilk bölümlerde beyaz sakallı haliyle uyandığı sahneler vardı. Kontrollü bölgeye gitmişler gibi. Böyle olsun bitsin. Yoksa harbiden cıvıtmaya başladılar.

Emir Konya

Cimbom Old Boys
10 Numara!
Hümanizm kasma olayı sıktı artık önce Morgan, Jesus ve şimdi de Rick

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertuğ House

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Pata güte gidiyor dizi, senaristler de ne yapacaklarını bilmiyorlar gibi. Özellikle şu Ezekiel denen dallama diziye geldi geleli bütün ciddiyet kayboldu. Ne zaman kral, majeste muhabbeti çevirseler ya bir s....in gidin diyorum. O kadar salakça bir muhabbet ki, herhalde yeni farkına vardılar da son 2 bölümde müdahale ettiler. Bari bundan sonraki bölümlerde o muhabbet kapanıp dizi eski kasvetli haline dönsün, belki biraz izlenir hale gelir. Yine birilerinin hoşuna gitsin diye her bölüm bir gay/lezbiyen muhabbeti ayrı bir rezillik... Şu alnında W yazan şerefsizleri bile özledim yemin ederim.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Pata güte gidiyor dizi, senaristler de ne yapacaklarını bilmiyorlar gibi. Özellikle şu Ezekiel denen dallama diziye geldi geleli bütün ciddiyet kayboldu. Ne zaman kral, majeste muhabbeti çevirseler ya bir s....in gidin diyorum. O kadar salakça bir muhabbet ki, herhalde yeni farkına vardılar da son 2 bölümde müdahale ettiler. Bari bundan sonraki bölümlerde o muhabbet kapanıp dizi eski kasvetli haline dönsün, belki biraz izlenir hale gelir. Yine birilerinin hoşuna gitsin diye her bölüm bir gay/lezbiyen muhabbeti ayrı bir rezillik... Şu alnında W yazan şerefsizleri bile özledim yemin ederim.
Kimse Kral Ezekiel ile böyle konuşamaz lan!
b139be6cb3748cfda33eb90a47dddf9f.jpg

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
O tiger her gün kaç kilo et yiyordur...

Nereden buluyorlar bukadar kilo Et..

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Son düzenleme:

Sarp Ekin

10 Numara!

Ertuğ House

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İlk bölümü izleyip devam etmedim, dizi nasıl şu an izlemeye değer mi ? Son sezondan bahsediyorum bu arada.

Abi ben de aradan sonra çıkan 3-4 bölüme hiç bakmadım ama ara verilene kadar son sezon çok kötüydü ya öyle böyle değil. İnsan merak bile etmiyor.

Bora Evgar

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
izlediğim en güzel dizilerden kesinlikle laf atanları anlamıyorum :D

Murat Kara

Yangın Team
GSC Efsanesi
Son sezonu yarida biraktim bir daha da izlemeyi dusunmuyorum. Çok bile şans verdim.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor, Benjamin Brand
GSC Efsanesi
son sezonun ilk bölümünü izledim ulan naptınız siz diyip devamını izlemek içimden gelmedi.
şampiyonlar ligi son 16 ekipleri gibi takımları toplayıp hiç ettiler. sezona öyle bir giriş yapıp hikayenin içine etmelerine ben bile tahamül edemedim.

Ali Kenan Atay

Parçalı Üye
bölümleri indirmeden izlemek çok zorlaştı telif haklarından dolayı. 8/12 yi bulamadım hala. got başlayınca napcaz kim bilir.

Üst Alt