The Witcher | Netflix - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Witcher | Netflix

Ben de tam tersine birinci sezonun gölgesinde kaldığını düşünüyorum biraz yavaş tempoyla ilerledi

Yannefer karakteri bu sezon çok sırıttı senaryo gereği

Kombat sahnelerinin sayısı da az geldi bana.

Cirinin gelişimini yavaş tutmaları mantıklı olmuş haftalar içerisinde bir assasine dönüşseydi ağır saçmalamış olurlardı.

Korumasız kırılgan ama tahmin edilemeyen orantısız gücü nedeniyle ilgi çekici bir karakter ve bence oyuncu da hakkını verdi diyebiliriz.

8 bölümlük dizi için olayların ilerleyişi biraz yavaş geldi bana yani bir game of thrones temposu yok kesinlikle ama bu da hikaye farkından kaynaklanıyor.

Witcherların kalesi ve geçmişleri ve eski dostunu ziyaretini konu alan sahneler beni en çok cezbeden bölümler oldu.

Hikaye gereği çok fazla politik gerilim var ve dizi bunu yansıtmakta zorlanıyor çünkü ırkların ve halkaların geçmişini aktarmakta yetersiz kalıyor dizi , oyunu ve kitapları bilmeyenler bu kopukluğu hissedecektir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ilk sezonda çok fazla basit duran sahne gözüme çarpmıştı, bu sezon daha profesyonel çekilmiş gibi geldi bana. görsel efektleri de nispeten daha iyiydi. yennefer karakteri bana sorarsan baştan olmadı, kadın uymuyor role. yennefer normalde çok güçlü duran bi karakter, dizideki kadın çok toy duruyor ve oyunculuğuyla da o güçlü kadın tavrını yansıtamıyor. ikinci sezonun ilk bölümü tam bi witcher bölümüydü, öyle hikayelerin sayısı artmalı bence. tabi bu dediklerimin çoğu bütçeyle ilgili. got çok büyük bütçelerle çekiliyordu, bununki nekadar bilmiyorum ama bi got kadar olmadığı belli. sonuçta netflix işi

ilk sezonda çok fazla basit duran sahne gözüme çarpmıştı, bu sezon daha profesyonel çekilmiş gibi geldi bana. görsel efektleri de nispeten daha iyiydi. yennefer karakteri bana sorarsan baştan olmadı, kadın uymuyor role. yennefer normalde çok güçlü duran bi karakter, dizideki kadın çok toy duruyor ve oyunculuğuyla da o güçlü kadın tavrını yansıtamıyor. ikinci sezonun ilk bölümü tam bi witcher bölümüydü, öyle hikayelerin sayısı artmalı bence. tabi bu dediklerimin çoğu bütçeyle ilgili. got çok büyük bütçelerle çekiliyordu, bununki nekadar bilmiyorum ama bi got kadar olmadığı belli. sonuçta netflix işi

Kombat ve canavarlar ne kadar işin içine girerse o kadar izlemesi keyifli hale geliyor

Kesinlikle her sezon bir bölüm sonu canavarı olmalı bence bunu daha iyi kotarabilirler.

Will hunt ile gaza basarlar diye tahmin ediyorum

Kombat ve canavarlar ne kadar işin içine girerse o kadar izlemesi keyifli hale geliyor

Kesinlikle her sezon bir bölüm sonu canavarı olmalı bence bunu daha iyi kotarabilirler.

Will hunt ile gaza basarlar diye tahmin ediyorum

aslında konu tam kıvamına geldi. geralt ile cirinin yol hikayesine dönmeye çok uygun hale geldi, yolda da kasabalarda ve köylerde daha fazla canavar hikayesi çekebilirler isterlerse. witcher evreninin en büyük olayı korku ve macera temasının birleşimi bence. doğu avrupanın kasvetli ve ürkütücü masalları gibi hikayelere daha fazla yer vermeliler ana hikayenin yanında. wild hunt da işin içine girince aksiyon seviyesi daha yükselecek gibi.

Henry Cavill, Wticher dizisinden 3. sezon sonunda ayrılıyormuş. 4. sezon onayı alınmış, 4. sezonda Geralt'ı Liam Hemsworth oynayacakmış

1667072515165.png

Henry Cavill, Wticher dizisinden 3. sezon sonunda ayrılıyormuş. 4. sezon onayı alınmış, 4. sezonda Geralt'ı Liam Hemsworth oynayacakmış

Ekli dosyayı görüntüle 181340

iyimi hic izlemedim

Ölüm harici bir durumda başrol oyuncusu cok nadir değişir, dizi eger doctor who gibi degilse.

Superman kariyerine devam edecek büyük ihtimalle

Oyunlardan sonra diziyi izleyemiyorsun. Kafanda kurduğun karakterler yok ortada. Denedim olmadı.

Geralt çok iyi ona lafım yok da gerisi olmamış.

Üst Alt