GSC Scout - # Thibaut Vargas | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Thibaut Vargas

1715075918145.png

Doğum tarihi/Yaş: 22 May 2000 (23)
Doğum yeri: Fransa Aix-en-Provence
Uyruk: Fransa
Boy: 1,75 m
Mevki: Sağ Bek
Guncel Kulup : Stade Lavallois
Sozlesme bitis : 30 Haz 2025
TM degeri : 1 Milyon euro

sag seridinin tamamini kullanan , ataklara cikmayi seven bir sag bek
top suruyu ve teknigi iyi
sag bek orjin (sag kanat ve sag acik yan mevkileri)
adeta fransiz Baris Alper Yilmaz
kolay kolay yikilmayan yere saglam basan bir futbolcu

bu sezon 41 mac 2 gol 11 asist

bir goz atmanizi oneririm

Tesekkurler Memedim, baktim da 24 yasina gelmis ve Ligue 2 disinda bir tecrubesi yok. Benden pas.

20-21 yasinda olsaydi olabilirdi ama 24 yasinda olan birini Ligue 2 'den almam o mevki icin.

bilemedim ya bu sene superlig kalitesi cok dusuk 1 ve 3 arasinda 40 puan fark var neredeyse
Olur bazen, bu sene zaten bir istisna. Her sene boyle olmaz bu sekilde. Ligue 2 bizden daha dusuk bir seviyede olmasina ragmen orada cok genc oyuncu var bizim burada is yapacak. Ama Ligue 2 'den alacagin oyuncu maks 21 yasinda olmali ki burada buyusun/yetissin ve ileride daha cok para getirsin. 24-25 yasinda en fazla rotasyon icin dusunmek lazim cunku aradaki seviye farki fazla. Bu yasina ragmen Ligue 1'den alicisi cikardi diye dusunuyorum mesela eger cok potansiyelli olsa. Biraz daha arastirirsak daha iyileri bulunur bence.

Driplingleri çok iyi fakat bize daha fiziksel ve atletik özellikleri ön planda olan siyahi bir oyuncu olsa daha iyi olur.

Köhn gibi birini bulabilirsek çok ciddi katkı alırız.

Üst Alt