THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Hajrovic gayet iyiydi pas hatasını hatırlamıyorum gayet iyi pasları vardı, 4 gün önce gelmiş, heyecanlı ve daha kimseyi tanımayan bir futbolcu için gayet iyi oynadı. Fizik ve Kondisyon olarakta gelişince çok daha iyi olacaktır. Bu adamın neresi yavaş onu anlamadım neyse ilk maçtan çöp geri gönderelim diyenlerle konuşulacak bir şey yok zaten. Aynı mantık Sneijder yerine Batalla yı alalım diyordu.

Bende beğendim bir kere sürekli dikine gidiyor ve pasları hiç fena değil dedim ya 8 iş değiştirmiş biri olarak her başladığım yerde heyecan duyarım ilk günleede ki 13 yıllık tecrübem var ayrıca takım oyunu çok farklıdır eski bir basketbol oyuncusu olarak söyleyebilirim ha öyle tırt takımlarda da oynamadım ömer onan la aynı takımdaydık( çukurova sanayi)

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hajrovic topu çok iyi saklıyor. Pasları da iyi. Şutlarını zaten biliyoruz. Adam geleli 3 gün oldu. Takımı tanımıyor. Ayrıca oynadığı futbolcular Melo, Eboue dışında hiçbiri esas oyuncular değildi. Daha durun. Sneijder, Drogba, Selçuk falan olunca farklı Hajrovic izleyeceğiz.

Suha ben acikcasi senin bu düsünceni anlamiyorum.

Burak Yilmaz'i hakli bir sekilde teknik acidan takima zarar verdigi icin elestiriyorsun. Ama Amrabat faydali olacak demen cok komik kabul edersen. Amrabat Burak'tan daha cok zarar veriyor/verir takima. Teknik desen vasat. futbol zekasi desen eksilerde.

Neresiyle faydali olacak? Hangi yönüyle? Iki pas yapmasini bilmiyor bu cocuk. Gecin bunlari.

Hakan yazıma dikkat edersen ben kalırsa takıma faydalı olur demedim, iyi okursan yazıyı diyorum ki yabancı sınırı olmasaydı düzenli forma şansı bulur ve katkı sağlardı bu zamana kadar diyorum. Amrabat az da olsa özellikleri olan bir oyuncu, Burak'ın zararı daha fazla takıma. Amrabat yabanı sınırından oynayamadı ki zararı olsun.

iyimserliği bırakın izzetin yaptığı tek olumluşey amrabata attığı pas ve kalecinin kurtardığı şut. adam kağnı arabası gibiydi uzun süre. hele attığı bir şut vardıki rezillikti. ilk 11 oyuncusu asla değil.

Riera hajrodanda brumadanda bin kat daha iyi kanat,enginde öyle.

Hajrovic bi gol atar, dansöz gibi kivirirsiniz beyler :) Birakin simdi bu ayaklari yani.

2 gün evvel gelmis, 1 antrenmana cikmis, 45 dakika tanimadigi oyuncularla oynamis.

O sutu gol olsa yorumlariniz komple degisecek, Hajro Hajro diye cosacaksiniz burda.

Bi bekleyin bakalim. As takimla bi oynasin, alissin. Ben faydali olacagini hissettim.

Üst Alt