THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Sami Tetik

Parçalı Üye
harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Arkadaşlara Amrabat gibi koşan adam lazım varsın pas, şut atmayı versin ama sütçü beygiri gibi koşup dursun. Ah pes, fifa bu nesil hep sizin eseriniz :D

Süha Timur

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Valla senin düsüncen tam olarak ne oldugunu bilmiyorum Suha..Senin Burak üzerine fikirlerini ögrendikten sonra hak vermistim sana ,bende Burak Yilmazi neden müdafaa ettigimi anlatmistim sana..Ambramat maalesef müdafaa edilicek bir adam degil..

Hakan Amrabat'ı övdün diyor, sen de Amrabat'ı müdafa ediyorsun dedin.. Hangi cümlemden çıkardınız bunları? :D

Halim Yıldırım

Tecrübeli Üye
harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Hajrovic in menejeri hoşgeldiniz :)

Ahmet KOLKOPARAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu arada küçük bir detay ;

Maçta T bantlı ve laser delikli maç formaları giyilmedi. Geçen sezonda Türkiye Kupasında ve bazı maçlarda olmuştu.

B_26b1363131a594b9a3e3d4cef27e67c8.jpg

İslam Türk

Kırmızı Üye
Erman = Hajrovic. Yerli gönderip yabancı alıyoruz ki STSL'de yerli sınırlaması var ya.

Emir Konya

Cimbom Old Boys
10 Numara!
Gidersin Ömer Toprak'i alirsin Hamit Sag bek oynatirsin gerek kalmaz Forvette Yerliye

mis gibi 4-2-3-1 oynariz .Biz kaybettigimiz maclarin cogunu ilerde top tutamiyoruz diye kaybediyoruz zaten.

Hamit'e kaldıysak işimiz yaş sakatlanınca toparlanması çok zor oluyor.

Ömer toprak'ı bu sene almamız çok zor.

Çare AB kuralı Ömer Topraktan bile çok daha iyi oyuncular getirebiliriz.

Gökhan Kral

10 Numara!
Hakan Amrabat'ı övdün diyor, sen de Amrabat'ı müdafa ediyorsun dedin.. Hangi cümlemden çıkardınız bunları? :D

"Yabancı sınırlaması olmasa ve düzenli forma şansı bulsa Amrabat katkı verirdi aslında ama bu durumda imkansız":rolleyes:

" katki verirdi" umudu tasidigin icin Suha,böyle bir seyin olmasi imkansiz:DD:DD

Yıldırım Yorgun

Parçalı Üye
Ya bırakın bu işleri beyler, Bruma bu adamın oynadığı futbolun 5 katını oynadı ilk maçında. İyi olan adam ilk maçında belli eder kendini az da olsa. Türk olarak oynayacaksa anlarım ama yabancı olarak tahammül edilmez.

2 dakikada oyuncu analizi çok büyük bi yetenek, sen scoutluk yapsana, iyi para kazanırsın.

Süha Timur

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
"Yabancı sınırlaması olmasa ve düzenli forma şansı bulsa Amrabat katkı verirdi aslında ama bu durumda imkansız":rolleyes:

"O katki verirdi" umudu tasidigin icin Suha,böyle bir seyin olmasi imkansiz:DD:DD

Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek bir durum için ancak fikir beyan edebiliriz, kesinliği yoktur. Ben de fikrimi söylemişim. :)

Alper Yılmazlar

Taçsız Kral
Adamın daha ilk maçı pes

Pes daha adamın ilk maçı

Maçı daha adamın ilk pes

İlk maçı pes daha adamın

Kenan Bozak

Tecrübeli Üye
Su burun kivirdigimiz Amrabat bile su yerlilerden daha saglam oynuyor

Eray ÖZTÜRK

★★★★
Aslan Üye
Amrabattan daha beteri dany var. Adamın beyni ayaklarına hükmedemiyor. Zorla futbolcu yapmışlar sanki.

Mahir Nadi

Şef Gümüş Kıvrım
Hajrovic bir Nani degil ama paslasma, hizli ataga cikma, top surme ve sut ozellikleri bizim lig icin fazlasiyla yeterli.

Ama en onemli, simdiye kadarki yorumlarda goremedigim ve bizim mevcut kanatlarimizda da olmayan, ciddi eksikligini cektigimiz bir ozelligi var.

O da rakip ataklarinda hep bekinin onunde pozisyon almis durumda savunmada.

Bu konuda ciddiyetini kaybetmiyor.

Hajrovic lig maclarinda formayi rahat alir ve takimda ortasahada bir toparlanma goruruz bence.

Gökhan Kral

10 Numara!
Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek bir durum için ancak fikir beyan edebiliriz, kesinliği yoktur. Ben de fikrimi söylemişim. :)

Bence Burak bu sene Sampiyonlar Ligin´de üc dört tane gol atarsa seneye Barcelona´da oynayabilir..Ben de fikrimi söyledim ,yanlis anlamayin sakin:DD:DD

Üst Alt