THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

Eğer hedef a lisansıysa bu maç çok önemli.Yenilsek bile son topa kadar başa başa götürmemiz lazım.

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

İlk maçta ki performansımızın üzerine koymamız yeterli olacaktır. Ben inanıyorum ki kazanacağız.

Merve Toy'da otursun ağlasın.

maçlar çok kötü bir zamana denk geldi ya ne Oly maçına gidebildim nede bu maça gidebiliyorum :(

Takımımıza güveniyorum.Yenilsekte büyük mücadele örneği göstereceklerine şüphemiz yok:ka19:

Khryapa'nın oynamaması güzel ama hangi birini tutacaksın adamların kadro derinliği çok iyi.Gerçi o olmadığı zaman pas trafiği çöküyor.

CSKA Moskova 86-81 Asseco Prokom

Lavrinovic 13 sayı

Gordon 12 sayı

Vorontsevich 12 sayı

Sokolov 11 sayı

Shved 8 sayı

Teodosic 7 sayı

Kirilenko ve Krstic oynamamış.

Galatasaray ilklerin takımıdır. CSKA'ya da ilk yenilgisini biz tattıracağız.

Başa baş oynarız bence ama galibiyet çok zor.

Her zamanki gibi ''SON TOPA KADAR''.

Olympiakos Teodosic'i nasıl savundu?

1. Olympiakos'lular sürekli yakın markajda tuttular, sürekli top alabilmek için hareketlenmesini, güç harcamasını sağladılar. Bu şekilde maçın sonuna doğru iyice yordular.

2. Sürekli ikili sıkıştırma yaptılar. Bir kişi sürekli Teo'ya müdahale etmeye hazır, arkadan da başka bir uzun yardıma geliyor. Burdaki amaç topu kapmak da değildi, Teo'nun yüksek tekniğinden dolayı topu ondan çıkarmaktı. Çünkü oyun görüşü, atak hazırlama yeteneği üst düzey olduğu için oyun kurmasına mümkün olduğu kadar izin vermemek. Başka herhangi bir oyuncu oyun kursun yeterki. Bu strateji sayesinde takım hem saniyeler kaybediyor, hem de daha önceden çalışılmış pozisyonlarda topu alma ihtimali azalıyor. Aşağıdaki örnekte görüldüğü gibi yakın savunmalarda Teo topu kaybediyor, süre yetmiyor, başka bir pozisyonda Khryapa oyun kurmak zorunda kalarak yine top kaybına neden oluyor.

[video=youtube;HeBMLMIyjoo]https://www.youtube.com/watch?v=HeBMLMIyjoo[/video]

karşımızda mükemmel bir takım olucak işimiz zor oktay hoca ve talebelerine çok iş düşücek ama geniş bir pota altı oyuncumuzun olmaması ve net bir şutörün eksikligini çokca hissedicegiz yine barcelona maçına yakın bir maç bekliyorum cska bench ine döner farkı kapatırız 4. periodta iş biraz şut şansımıza kalır

Krstic bizim 2li oyunlarımızdan yakınmış. :) Hatta bazı ataklarda 2-3 kere pick&roll oynadılar, buna alışmak zor oldu demiş.

Olimpiakos maçındaki ışık gösterilerinin nasıl hazırlandığı ile ilgili detaylı bir haber var mı ?

Üst Alt