THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

hakkaten bu maci dusunmeden duramiyorum yok boyle bir heyecan.. beyler devamli yazin biseyler gozunuzu seviyim macla ilgili herseyi okudum hala devamli onla ilgili bisey okuyasim var bari muhabbeti donsun :) nasil getiricez biz bu 1 marti

cska maç konusu açıldığı gün 20 sayfa olmuştu bu Galatasaray Basketbol tarihinin en önemli maçı olmasına rağmen şuanlık ilgi az gibi :)

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos - Galatasaray MP | 1 Mart | 21.45 | NTV

Eğer olur da Olimpiakos'u yener de çeyrek finale çıkarsak SİENA maçında ben abdi ipekçi'yi düşünemiyorum..

İlk turun ve son 16'nın en kötü 3'lük yüzdesine sahip olan takımla son maçımızı oynuyoruz...

Bence alan savunmasını ne kadar iyi yaparsak o kadar oyunun içinde kalırız....

Eğer olur da Olimpiakos'u yener de çeyrek finale çıkarsak SİENA maçında ben abdi ipekçi'yi düşünemiyorum..

İlk turun ve son 16'nın en kötü 3'lük yüzdesine sahip olan takımla son maçımızı oynuyoruz...

Bence alan savunmasını ne kadar iyi yaparsak o kadar oyunun içinde kalırız....

geçersek bana kalırsa sienayla başa baş gideriz, artık boyalı alanı daha iyi kullanıyoruz deplasmanda ezilmeyiz evimizde maç vermeyiz

bu durumda 3-2 ile eleniriz ama ilk gidişimizde top8 yapmış oluruz. deplasmanda galibiyet alabilirsek mükemmel olur

sanki 1 farklı yenilecek gibi limitleri seviyoruz.

Siena zaaflari olan bir takim hakkaten su olympiakos macini alirsak hersey olur, besiktas macindan cok daha onemli mac diye efes maci bittiginden beri soyluyorum herkese.. tarih yazmaya gidiyoruz Pire'ye, orda olamayacagiz bari kenetlenelim. sizce goksenin spanoulis'i de iyi savunurmu? ben cok guveniyorumda herif de normal bi herif degil

Siena zaaflari olan bir takim hakkaten su olympiakos macini alirsak hersey olur, besiktas macindan cok daha onemli mac diye efes maci bittiginden beri soyluyorum herkese.. tarih yazmaya gidiyoruz Pire'ye, orda olamayacagiz bari kenetlenelim. sizce goksenin spanoulis'i de iyi savunurmu? ben cok guveniyorumda herif de normal bi herif degil

Göksenin Teodosic'i savundu be spa'da kimmiş :asd:

Deplasmanlardada iyi oynayabildigimizi kanitlayacagimiz mac.

CSKA maçından beri maçı bekliyorum.Tarihimizin en önemli maçı basketbolda.Euroleague'de haftanın maçı diye promo edilen de sanırım bu maç.En azından Abdi İpekçi'de tekrar o ortamı izlemek için bile kazanmalıyız bence.Gerçi kaybetsek bile bu sezon Euroleague'e imzasını atan takımlardan biri olduk.Bu da hiç küçümsenmeyecek bir başarıdır elemelerden çıkan ve ilk kez Euroleague'de yer alan bir takım için.

Dorsey,Hines ikilisi pota altını zorlayacaktır ama maçın en kritik noktası Spanoulis'in savunması olacak.Spanoulis kilitlendiği zaman takım içi organizyonunu yapabilecek ikinci bi oyuncu yok.Maçın içinden her ne olursa olsun kopmamamız lazım.Eurolig elemelerini saymazsak deplasmandaki belki de en stresli maçımıza çıkıyoruz eğer bu maçı kazanacaksak Lakovic bunda başrol oynayacaktır çünkü kadromuzda bu tip deplasmanlara en alışkın oyuncumuz o.

Printezis iyileşmiş ve bizim maçta sahada, Lzaros Papadopoulos da iyileşti ve bizim maçta sahada. İşimiz hiç kolay değil ama Oktay'ın aslanlarına güveniyoruz!

İnşallah yeneriz ya. Abdi İpekçi'de o müthiş atmosfer bir kez daha yaşanır umarım siena maçı ile.:) Keşke taraftar gidebilseydi çok iyi olurdu.

izin vereydi yunanlar pireye cıkarma yapmaya giderdik. orada olmayı cok isterdim. avrupa tutsun nefesini basketbolun aslanları geliyor

Yenersek harika olacak.Ama zor bir maç bizi bekliyor.

Kaybetsekte problem değil bu takım gönlümüzde euroleague şampiyonu oldu bile çoktan...

"Never before Galatasaray has a qualifying team reached Week 6 of the Top 16 with its fate in its hands." - Frank Lawlor, euroleague.net

Üst Alt