# Ticha Penicheiro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ticha Penicheiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ticha Penicheiro

Gelsin tabi, her ne kadar gıcık olsam da büyük oyuncudur, koşsun gelsin. Bize gelmezse Spartak'a gelsin bari. :D Yalnız hazır Cappie gitmişken, Horakova da sakatken Ekaterinburg yavşayabilir.

Gelsin ama şu an için haber doğru değil galiba kendide söylüyor zaten.Tahminim kontratının son haftası olması ve twitter yazışmaları bu haberi yaptırdı.Yarın maç var bakalım bir şey öğrenebilirsek artık...

Yaş konusuna takılmana gerek yok. Haluk Yıldırım var bizim erkek takımda, 39 yaşında, hala taş gibi oynuyor. Mirsad var ülkersporda, 35 yaşında, sakatlıkları olmasa 40-45 yaşına kadar taş gibi oynayabilen oyuncu.

Shaq 39 yaşına kadar oynadı. Daha nice nice adamlar var örnek verilebilecek. Basketbolda yaşın çok fazla önemi yok futbol gibi. 10 dk bile oynasalar bazen yetiyor.

Gelse iyi olurdu EL için tecrübeli oyunculara ihtiyaç var ama söylediğine göre Portekiz'e gidiyormuş.

Çok sağlam bir arkadaşım'' portekizli oyuncunun sözleşmesi bu hafta bitiyor menajeri bize önerdi gazeteye haberi menajeri yaptırdı fakat bizim hocalar istemedi.Bizim hedefimiz daha büyük ve sayı katkısıda yapabilecek bir oyun kurucu'' dedi.

Valla arkadaşlar benim gördüğüme göre Avrupalı çok iyi bir oyun kurucu alıcaz.İsim vermek doğru olmaz ama en iyi avrupalı 3 guarddan birisi...

Çok sağlam bir arkadaşım'' portekizli oyuncunun sözleşmesi bu hafta bitiyor menajeri bize önerdi gazeteye haberi menajeri yaptırdı fakat bizim hocalar istemedi.Bizim hedefimiz daha büyük ve sayı katkısıda yapabilecek bir oyun kurucu'' dedi.

Valla arkadaşlar benim gördüğüme göre Avrupalı çok iyi bir oyun kurucu alıcaz.İsim vermek doğru olmaz ama en iyi avrupalı 3 guarddan birisi...

Skor potansiyeli daha yüksek olabilir ama Ticha kadar iyi bir Avrupalı guard yok ki, Becky'i saymıyoruz tabi. Bence mutlaka almalıyız fırsatımız varsa.

yok mu palau,dumerc,cohen tichadan şuan daha iyiler ticha eski ticha değil şuan yoksa şuan sezon ortasında kontratı bitmezdi zaten...

Ticha her haliyle onlardan çok daha iyi hele Liron Cohen ile adının aynı cümlede yazılması bile saçma. Ticha yerine dünyanın en iyi 2-3 guardından biri Whalen gelecek kontratı bitiyor falan olmadı yani.

Ticha her haliyle onlardan çok daha iyi hele Liron Cohen ile adının aynı cümlede yazılması bile saçma. Ticha yerine dünyanın en iyi 2-3 guardından biri Whalen gelecek kontratı bitiyor falan olmadı yani.

Wnbayı çok takip etmiyorum sen daha iyi bilirsin wnbayı benden.Ben avrupadakı durumuna bakıp konuşuyorum.Zaten şuan gelecek yabancı sadece 7 tane avrupa maçında oynayacak onunda 4 maç ciddi olabilecek rakipler(,ros cacares top8 maçları) rakipler.Benim duyduklarım transfer listemiz

1.Cohen 2.Dumerc

ben sana özeldende mesaj atayım ek olarak...

Wnbayı çok takip etmiyorum sen daha iyi bilirsin wnbayı benden.Ben avrupadakı durumuna bakıp konuşuyorum.Zaten şuan gelecek yabancı sadece 7 tane avrupa maçında oynayacak onunda 4 maç ciddi olabilecek rakipler(,ros cacares top8 maçları) rakipler.Benim duyduklarım transfer listemiz

1.Cohen 2.Dumerc

ben sana özeldende mesaj atayım ek olarak...

Sonuçta belli bir yaşı doldurduğu için henüz form tutamadı ama her türlü büyük oyuncudur, Alacağımız oyuncu çok uzun bir süre hiç oynamadan Final 8 maçına çıkacak ligdeki hakkımız dolu olduğu için ligde oynatamıyoruz zaten, yapılacak hamle çok önemli Ticha'ya güvenirim mesela bu durumda.

Transfer listemizde 1.Cohen 2.Dumerc ise listeyi hazırlayanları basketboldan uzaklaştırmak lazım Dumerc, Cohen'den çok daha iyi bir oyuncu ama Ceyhun hoca geldiğinden bu yana sürekli gündemde Cohen var inanırım yani.

Galatasaray Medical Park, Euroleague'de oyun kurucu pozisyonunu güçlendirmek için Portekizli Ticha Penicheiro'nun transferinde sona yaklaştı.

1974 doğumlu ve 1.80 m boyundaki basketbolcu WNBA'de 12 sezon Sacramento forması giydikten sonra 2010'da Los Angeles Sparks'a transfer olmuş. Penicheiro'nun WNBA'deki ortalamaları : 6.2 sayı, 3.4 ribaund, 5.9 asist, 1.7 top çalma.

ZVVZ USK Prague'da, Euroleague'de 5.3 sayı, 3.8 asist, 5.5 asist ortalaması yakalamış.

hayırlısı.

Ticha Penicheiro almışız galiba hayırlı olsun olası bir ummc ve ya moskova eşleşmesinde ışılın eline bakamazdık maç boyu şimdi iyi bir uzun ile eurolig şampiyonlugu hakkında konusabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt