TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

sorunda orada ya bugune kadar macları hep internetten gstv üzerinde izliyordum ama 1 hafta önce sıfır bir binaya taşındık binada telefon santrali gelmesi bir ayı bulacak ve dolasıyla internet yok. macı nasıl tvden izliyecem başka spor kanalları verirmi

fbtv yokmu reis sende ordan izleyecen artık

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 12 Nisan | 20.

hmm ozaman fbtvde izliyecez başka care yok. gstvnin derhal uydudan izlenir hale gelmesi gerekli

evet maalesef fbtv den izlicen başka çaren yok. orda da maç izlemek ızdırap olur ama. adamlar bütün maçları öyle bi anlatıyorlar ki tam ezikce ve bencilce. bizim kanalda yorum yapanlar rakip haklıysa haklı der ama onlar hayatta demez. hep onlar haklıdır. tamamen tek taraflı bi yayın anlayışı var.

evet maalesef fbtv den izlicen başka çaren yok. orda da maç izlemek ızdırap olur ama. adamlar bütün maçları öyle bi anlatıyorlar ki tam ezikce ve bencilce. bizim kanalda yorum yapanlar rakip haklıysa haklı der ama onlar hayatta demez. hep onlar haklıdır. tamamen tek taraflı bi yayın anlayışı var.

o gözlüklü herif durmadan hakeme sallar. özel hobisidir işler kötüye gittiginde bunu yapar.:)

baturalp morugu fbtvdeydi cekilmez o mal herifte şimdi

zor..yine birsel kahraman olacaktır.ışıl zaten sayı attıgın yok,e hücumdada topu getirip taurasiye veriyor ve bir köşeye çekiliyorsun.Allah rızası için sadece ve sadece savunma yap birsele yeter,cokmu şey istiyorum senden bilmiyorum ki..?ha zaten 6 sayı falan atarsa konuşmaya bile gerek yok,ışılın 6 sayı civarı attıgı macı kaybetmemiz mümkün değil..! uzun olarak şu devekuşu tamaneye dikkat etmeliyiz kesinlikle.anlamadıgım bir gelişim ve form tuttu.yürümeyi beceremiyen kız sayı atıyor,ribaunt alıyor ve korakor mücadelelere,birebirlere giriyor.nevriyeyi kesti resmen.fowlesi ve dee yi sonuna dek cok iyi kullanmalıyız.dünyanın en iyi uzunu ve poıntguardı bizde ve onlardan en az 25 er sayı beklemek hakkımız..!haa,en önemli şeyi unuttum,kulak tıkacı lazım 12 tane,ceyhun mola aldıgında söylediği taktiği kızların hiçbirşekilde duymaması gerekiyor..!

zor..yine birsel kahraman olacaktır.ışıl zaten sayı attıgın yok,e hücumdada topu getirip taurasiye veriyor ve bir köşeye çekiliyorsun.Allah rızası için sadece ve sadece savunma yap birsele yeter,cokmu şey istiyorum senden bilmiyorum ki..?ha zaten 6 sayı falan atarsa konuşmaya bile gerek yok,ışılın 6 sayı civarı attıgı macı kaybetmemiz mümkün değil..! uzun olarak şu devekuşu tamaneye dikkat etmeliyiz kesinlikle.anlamadıgım bir gelişim ve form tuttu.yürümeyi beceremiyen kız sayı atıyor,ribaunt alıyor ve korakor mücadelelere,birebirlere giriyor.nevriyeyi kesti resmen.fowlesi ve dee yi sonuna dek cok iyi kullanmalıyız.dünyanın en iyi uzunu ve poıntguardı bizde ve onlardan en az 25 er sayı beklemek hakkımız..!haa,en önemli şeyi unuttum,kulak tıkacı lazım 12 tane,ceyhun mola aldıgında söylediği taktiği kızların hiçbirşekilde duymaması gerekiyor..!

abi ışıl son maclarda penetre etmye başladı. son maclarda iyi oynuyor ama yine bir fener macı. inşallah gene penetrelerini yapar. takım ozaman cok rahatlıyor. inşallah ydigi küfürlerden etkilenmez dicem ama ahır gibi yerde etkilenmemesi mümkün degil. birde birsel cift sayılara ulaşmasın başka birşey istemem.

bu maçta galibiyet bekliyorum.seriyide 3-0 alırız

kadro kalitesi olarak onlardan şu an üstünüz. özellikle de pota altımız ve yabancı kalitemiz. ama gel görki olay türk oyuncuların katkısına geldiğinde malesef fenerdekiler çoşarken, bizimkiler hep yokları oynuyor. bakalım yine aynısı mı olacak

haklısın barış,sırf küçük salon baskısı yüzünden yeni salonlarında oynamıyorlar bu maçı.ama dediğim gibi ışıl bugun sanki azda olsa sayı katkısı vericek gibi bi his var içimde.baharda iş bitiyor acıkcası.sayı olarak katkı beklediğim tek yerli.ah olacaktıki esra,tugba,ceyda..ne diyeyim ki sana ceyhun..kızlar koçu dinlemeyip kafalarına göre oynasalar,şu 2 mactan 1 tane galibiyet cıkarırız oda dönüşüm için yeter bize..

Kadro olarak bariz bir üstünlüğümüz var, onların koçu da en az bizimki kadar kötü. Hakemler ve psikolojik üstünlük onlardan yana ama Nevriye ve Cappie'nin belirli bir seviyenin üstüne çıkması gerekecek bizi yenmeleri için.

Caferağa'da ne zaman teknik taktik konuşsak patladığımız için diyecek birşey yok.Yine Taurasi ve Prince'in bire birleri yine Fowles ve Charles'in hücum ribaundu sonrası kendi oyunları yani ne yapıp ne yapamayacağımız belli aslında.Yerli rotasyonundan alacağımız 10-15 sayılık katkı maçı bize getirecekte ne düzeyde alacağız orası meçhul.

Maçı izlemeyeceğim, yoksa yine sinirden elime geçeni fırlatmaya başlarım. Umudum da yok zaten. Rahat rahat Efes-Beşiktaş maçını izleyeceğim. Erkek takımımız yenilse bile üzülmüyorum, mutlaka bir karakter yansıtıyorlar. Ama kadın takımımızın başıbozuk oyun tarzı beni delirtiyor.

Maci izlemeyi dusunuyorum ama yine sinir krizlerine girerim diye korkuyorum. Muhtemelen dayanamayip acar izlerim, beni pisman ettirmesinler.

Üst Alt