TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | 19 Nisan |

Tamamdır başkan nasıl özel mesaj atılıyor, pek bilmiyorum ama. Gece konuşuruz, basket bilgim iyidir ve Ceyhun hoca iyi hocadır. Ceyhun hoca kötü diyen basketbol taraftarı değil, skor taraftarıdır...

Şu skor taraftarlığı lafına da ifrit oluyorum.Kazananı,şampiyonu skor belirlediğine göre bu ifadeye kullanmak laf-ı güzaftan öteye gitmez.Son periyoda 15 sayı önde gir sonra 10 sayı farkla yenil,şampiyonluğu ver sonra da skor taraftarlığından dem vur.Hadi yaa!

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 4.Maç | Galatasaray MP 86-96 Fenerbahçe | 19 Nisan |

cik cik ler :allecto: dolmuş foruma :D zaten bizi yenemeseniz ayıptı sizde para konuşur bizde yürek sizde şike konuşur bizde bilek ama üzüntülüyüz yine de her şeye rağmen sizi boş gönderebilirdik

bu kafayı dağıtmak için seneye için bir kadro yapalım diyeceğimde seneye 2+2 gelmesiyle şartlar dahada zorlaştı

Soran olursa Ceyhun Yildizoglu yapti dersiniz.

Şaka gibi ya hiç olmadı 2-2 ye getirseydik . Ben anlamıyorum bi ara 15 sayımı ne öne geçmişiz bu maçı nasıl verdik inanılır gibi değil

Aziz Metriste ağlıyor şu an, kızları şampiyon olmuş.Kıyamam ben :sad007:.

Seneye iyi yerli takviyesi yapmamız lazım ,yabancılarımız zaten iyi . Bu böyle olmamalıydı ,bizim şampiyon olucak gücümüz vardı

Seneye yapılacak belli.Transferi falan bırakıp şu branşın bütçesini kısacaksın.Bayan basketbolu için 10m dolar çok ütopik bi rakam.Erkek basketbolunun rantı 2 kat fazla ama bayan basket-erkek basket bütçeleri hemen hemen aynı.Burda bi dengesizlik var.

Üst Alt