TKBL H:8 | İstanbul Üni 63-72 Galatasaray MP | 10 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:8 | İstanbul Üni 63-72 Galatasaray MP | 10 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:8 | İstanbul Üni - Galatasaray MP | 10 Aralık | 15:00 | GS TV

ceyhun hoca hayatımda gördüğüm en berbat koçsun.defol git şu takımdan ya.allah belanı versin

ilk yarı bitti 43-34. beni yanıltmadılar saolsunlar 40ı gectiler. ben bu hocayı cok rahat kovarım. icim cok rahat bir şekilde. lan bu takımın başında bu adam degilde bizim komşu handan teyzeyi koysam bu takım daha iyi oynar.

biz bu sene bu koçla ne şampiyon olabiliriz ne avrupada başarı olur.

fowles 12 sayı taurasi ile prince 7ser sayı ile oynuyorlar

Yerli oyuncularımız aynı geçen seneki Mustafa Sarp , Barış özbek ayarında

yani anlamıyorum bu basket şubesindekiler bu hacanın ne kadar yetersiz olduğunu nasıl görmezler.

Ceyhun Hoca cidden felaket.Avrupa da Çeyrek Finalde bile elenebiliriz bu kadroyla.Lig de de yine Fenerbahçe'yi şampiyon yapar bu adam.Ünal Başkan el at.

Yerli oyuncularımız aynı geçen seneki Mustafa Sarp , Barış özbek ayarında

ben buna katılmıyorum. ışıl hic oynamadı bahar cok az oynadıda. bunlar sayı atamıcak oyuncular degiller. biz bunlardan skorer olmasını beklemiyoruz zaten. sorun hocada. bu kızların güvenini bitirmiş. taurasi bile bazen naptıgını bilmiyor.

ben buna katılmıyorum. ışıl hic oynamadı bahar cok az oynadıda. bunlar sayı atamıcak oyuncular degiller. biz bunlardan skorer olmasını beklemiyoruz zaten. sorun hocada. bu kızların güvenini bitirmiş. taurasi bile bazen naptıgını bilmiyor.

Işıl hiçbir sorumluluk almıyor , topu öteki yarı sahaya taşıyıp taurasiye pas atıyor , bütün maçlarda yaptığı tek şey bu

Işıl hiçbir sorumluluk almıyor , topu öteki yarı sahaya taşıyıp taurasiye pas atıyor , bütün maçlarda yaptığı tek şey bu

gecenki prag macın da iyi oynadı. onun en cok eleştirdigm yönü boşken potaya bakmaması. canımı sıkan şey bu. ama bunu hoca halledecek. boşsaan atacaksın diyecek güven aşılayacak. prag macında bukadar cok top kapan bir bayan oyuncu görmedim hayatımda ama potaya hic bakmayan bi guardda görmedim.

Üst Alt