TKBL Play-Off Final 1.Maç | Galatasaray MP 74-77 Fenerbahçe | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 1.Maç | Galatasaray MP 74-77 Fenerbahçe | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 1.Maç | Galatasaray MP 74-77 Fenerbahçe | 10 Nisan | Maç S

Ezildiğimiz falan yok,Caferağa'da fark yiyeceğimiz falan da yok.Dün çok kötü savunma yaptık hepsi bu.Tabi ki avantajımızı kaybettik ama tek kötü sonuçla herşey bitmiş gibi yaygara koparmanın anlamı yok.Hatalar var evet ama şimdi konuşmanın zamanı değil.Gider 2. maç doldurur salonu destekleriz,1-1'e gelir seri.Takımın bunu yapabilcek kapasitesi kesinlikle var.Ben bu olumsuzluğa anlam veremiyorum.Benim de içime oturdu o son top ama olmadı diye ağıt yakmaya gerek yok çünkü daha bitmedi hiç birşey.

Cevap: TKBL Play-Off Final 1.Maç | Galatasaray MP 74-77 Fenerbahçe | 10 Nisan | Maç S

Yerli kalitesini artırmak için var mı öneriler ? Hangi oyuncular alınmalı sizce ? Belki yeri burası değil ama merak ettiğim için soruyorum sadece, ligdeki en iyi yerliler Fenerbahçede sonuçta.

En son Caferağa'da ne zaman kazandık.Bu iş bitti.Gs'ın kulüp olara bitik olmasından dolayı hakemlerin yaptıklarına bile ses çıkaramaz hale geldik.Zaten Işıl konusunda yorumum belli.İyi G.Saraylılık iyi guard olması anlamına gelmiyor.Sonuç ortada.Çok iyi yabancılarımız olmasına rağmen yetersiz guardlarımız yüzünden bu sene de şampiyonluk gitti.Caferağa'da maç kazamamız mümkün değil.Seneye çok iyi bir guardLAR alarak ve yabancılarımızı koruyarak şampiyon oluruz.

2 sene önce kazanmadıkmı. hem bu kadro ile kazanmamamız icin hic bir neden yok. o kadrolar hep fenerden asagı kadrolardı. bu kadro ile onları yenmek zor degil. macın bitimine 4 dakka kala 14 sayı fark varken nerdeyse hatalı yürüme olmasa macı kazanıyorduk. caferagada ne varda kazanamayacagız.

Yerli kalitesini artırmak için var mı öneriler ? Hangi oyuncular alınmalı sizce ? Belki yeri burası değil ama merak ettiğim için soruyorum sadece, ligdeki en iyi yerliler Fenerbahçede sonuçta.

Işıl, Bahar ve Gülşah'ın arkasında durmaktan başka yapacak bir şey yok.

Fenerbahçe'dekilerden sonra en iyi yerliler bizde zaten. Esmeral ve Nevriye yaşlandı arık, en fazla 3 yıl daha bu seviyede oynarlar.

Üst Alt